TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

PKS Polonus rozszerza biletową ofertę DworzecOnline
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.09.2017 12:07:21
PKS Polonus rozszerza biletową ofertę DworzecOnline

Serwis DworzecOnline.pl - należący do PKS Polonus S.A.  znacząco rozszerzył ofertę sprzedaży biletów autobusowych. I to nie tylko do miejscowości zlokalizowanych w Polsce.

Taka zmiana to efekt rozszerzenia współpracy przez PKS Polonus z przewoźnikami krajowymi – w tym m.in. z: Agat, Arriva, Biacomex, Inter, Leo Express, Mobilis, ModlinBus, Olsztyński Bus, OKbus, PKS Polonus, PKS Nova, PKS Radom, Uni-Bus czy Żak Express. Z kolei zagraniczna oferta wzbogacona została dzięki umowom PKS Polonus z 8 przewoźnikami zagranicznymi: Group Travel, Menok, TZOW Mustang Trans, Wezun, Kas-Trans, Mega Trans, Kantol oraz Lat Lines.

-"Szeroko zakrojone prace rozwojowe nad platformą DworzecOnline.pl, które prowadzimy nieprzerwanie od powstania platformy, to nie tylko działania ukierunkowane na jak największą funkcjonalność serwisu i udogodnienia sprzedażowe dla kupujących. Naszym nadrzędnym celem jest aktywność biznesowa, której efektem jest dostęp przez podróżnych – z poziomu jednej platformy – do jak najszerszej oferty przewozowej wielu operatorów, w której łączymy ponad 150 przewoźników, realizujących ponad 2100 kursów dziennie i docierających do ponad 2600 miejscowości w kraju i za granicą – podkreśla Andrzej Padziński, dyrektor operacyjny PKS Polonus odpowiedzialny za rozwój platformy DworzecOnline.pl. – Szczególne znaczenie dla pasażerów ma wprowadzenie do oferty sprzedażowej DworzecOnline.pl połączeń realizowanych przez podmioty zarządzające ofertą wielu marek, takich jak: Agat, Mobilis, Transkinetik i Arriva. To właśnie dzięki tego typu współpracy możemy znacząco rozszerzyć i uatrakcyjnić ofertę przewozową dostępną na portalu Dworzec Online pod kątem geograficznym. Co ważne – nowe kursy są realizowane nie tylko z Warszawy, ale z wielu innych miast w Polsce. To zdecydowany krok w kierunku umocnieniu pozycji rynkowej naszego systemu dystrybucji biletów."

W systemie DworzecOnline.pl można dokonać zakupu z opcją wysyłki biletów w formie SMS lub e-mail. Dla użytkowników portalu dostępne są też tak użyteczne opcje, jak: geolokalizacja pojazdów na trasie przejazdu, możliwość wyboru miejsca w procesie zakupowym czy bezpłatna opcja zmiany daty wyjazdu, o ile przewoźnicy udostępnią tę funkcję w systemie. Użytkownik może też samodzielnie wygenerować fakturę za kupowane bilety lub dokonać ich zwrotu. Portal umożliwia również zakup produktów dodatkowych takich, jak: dodatkowe bilety bagażowe, gadżety czy produkty ubezpieczeniowe, o ile udostępniają je przewoźnicy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
PKS Polonus
DworzecOnline
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....