TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Pierwsze różowe eCitaro. Dla Wiesbaden
INFOBUS.PL - Opublikowano: 28.11.2019 16:00:25
fot. Daimler

Pierwsze elektrobusy Mercedes eCitaro zostały przekazane 18 listopada firmie ESWE Verkehrsgesellschaft mbH (ESWE) w Wiesbaden. Pojazdy są częścią dużego zamówienia na 56 zasilanych bateryjnie miejskich autobusów z fabryki w Manheim.

Podczas oficjalnej prezentacji pojazdu przed lokalnymi politykami, przedstawicielami prasy, pracownikami ESWE i mieszkańcami Till Oberwörder, szef Daimler Buses, podkreślił duże znaczenie tego zamówienia dla Wiesbaden i Daimler Buses. 

"Każda dostawa pełni elektrycznych autobusów eCitaro to kolejny krok w kierunku zrównoważonego i bezemisyjnego transportu publicznego. Nasze elektrobusy nie tylko odznaczają dużymi możliwościami operacyjnymi, ale także zapewniają lepszą jakość życia w miastach." - mówił Oberwörder.

Wyraził również zadowolenie, że ESWE sukcesywnie zaczyna modernizować swoją flotę pojazdami elektrycznymi z grupy Daimler Buses. 

"To duży dowód zaufania dla naszego eCitaro z napędem elektrycznym i naszego kompleksowego systemu mobilności elektronicznej jako integralnej całości." - dodał szef Daimler Buses.

Cel? Zero diesla
Harmonogram dostaw eCitaro przewiduje, że w tym roku do ESWE Verkehr zostanie dostarczonych kolejnych siedem jednostek. Pozostałe pojazdy są planowane do przekazania w 2020 r. Dzięki planowi przejścia na autobusy elektryczne ESWE i Wiesbaden zbliżają się do osiągnięcia swojego ambitnego celu, jakim jest bycie pierwszym miastem w Niemczech, które przejdzie na całkowicie bezemisyjną flotę . Zespół konsultacyjny w Daimler Buses eMobility Consulting pomaga ESWE w osiągnięciu tego ambitnego celu.

Przekazanie całkowicie elektrycznego Mercedesa eCitaro jest dowodem na to, że Daimler Buses przybliża się do celu, jakim jest dostarczanie nowych pojazdów wyposażonych w neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Mercedes
Niemcy
ESWE
Wiesbaden
elektrobus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....