TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Personalna zmiana na szczycie Daimler Buses
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.02.2020 09:00:04
Personalna zmiana w Daimler Buses

Ulrich Bastert, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Daimler Buses przechodzi na emeryturę w połowie tego roku. Zastąpi go Philipp Schiemer, który jest aktualnie szefem Mercedes-Benz do Brasil Ltda. Autobusowe stanowisko obejmie 1 czerwca.

Po 35 latach pracy w Daimler AG Ulrich Bastert (60), dyrektor ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w Daimler Buses przejdzie na emeryturę. Zastąpi go Philipp Schiemer (55), który jest obecnie szefem Mercedes-Benz do Brasil Ltda. Z kolei jego zastąpi w Brazylii Karl Deppen (53).

-"Chciałbym szczerze podziękować Ulrichowi Bastertowi za jego służbę w szerokiej gamie kluczowych funkcji w Daimler Trucks & Buses" - powiedział Martin Daum, prezes zarządu Daimler Truck AG. - "Ulrich Bastert posiada nieporównywalną wiedzę na temat sprzedaży, jest jednym z naszych najsilniejszych liderów i bez wątpienia całkowicie zasłużył na emeryturę. Życzymy mu wszystkiego najlepszego!"

Z kolei Till Oberwörder, szef Daimler Buses powiedział:

-"Jego następca w Daimler Buses, Philipp Schiemer, jest wysoce kompetentnym i doświadczonym menedżerem pojazdów użytkowych. Podczas swojej pracy w Brazylii, która trwała ponad 15 lat, Philipp Schiemer popchnął markę Mercedes-Benz na szczyt rynku i przestawiliśmy naszą działalność na tym kluczowym rynku. Cieszymy się, że Philipp będzie teraz członkiem ogólnego zarządu Daimler Buses".

Człowiek-historia

Ulrich Bastert dołączył do Daimlera w 1985 roku i pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w dziale pojazdów użytkowych - m.in. jako prezes DaimlerChrysler AG w Czechach oraz szef sprzedaży i marketingu pojazdów użytkowych we Francji. Od 2007 do 2015 r. Bastert był szefem marketingu, sprzedaży i usług w Mercedes-Benz Trucks i był odpowiedzialny za kontrolę marketingową ciężarówek oraz wszelkie kwestie komunikacji i marketingu dla marki Mercedes-Benz Trucks.

Od 2015 roku odpowiada za dział sprzedaży w dziale Daimler Buses.

Z kolei Philipp Schiemer rozpoczął karierę Daimlera w 1984 r. I pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w dziale sprzedaży i zarządzania produktem w Brazylii i Niemczech. W 2004 r. powrócił do Brazylii i jako członek zespołu zarządzającego został szefem sprzedaży w Mercedes-Benz do Brazil Ltda. W 2009 roku został szefem marketingu w Mercedes-Benz Cars w Stuttgarcie. Po tej fazie ponownie powrócił na swoje obecne stanowisko i kieruje brazylijską dywizją (CEO Mercedes-Benz do Brazil Ltda.) Od 2013 roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Mercedes
Setra
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....