TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

P17 – nowa linia i dwa nowe miasta na mapie PolskiBus.com
POLSKIBUS.COM - Opublikowano: 28.08.2014 21:32:54 1 komentarz
P17 – nowa linia i dwa nowe miasta na mapie PolskiBus.com
PolskiBus.com informuje o uruchomieniu nowej linii P17 łączącej Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski oraz Szczecin. Już od 5 września pasażerowie planujący swoje podróże będą mogli wybrać jeden z 3 kursów dziennie i udać się w podróż na pokładach komfortowych, klimatyzowanych autokarów PolskiBus.com. „Nowa linia zostanie uruchomiona już 5 września i połączy cztery wyjątkowe miasta: Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski i Szczecin. Autokary będą kursowały trzy razy dziennie, pozwalając naszym pasażerom szybko i komfortowo przemieszczać się pomiędzy Dolnym Śląskiem a województwem Zachodniopomorskim. Szczególnie cieszy nas fakt, że już wkrótce mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina będą mogli skorzystać z naszych usługi i wyruszyć w podróż na pokładach naszych czerwonych autokarów. Stałe rozwijanie ekspresowych połączeń międzymiastowych w Polsce to jedno z najważniejszych założeń długofalowej strategii firmy.”–mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.W ramach ciągłego rozwoju i udoskonalania już istniejącej siatki połączeń w rozkładach pojawiły się dwie kolejne destynacje: Szczecin oraz Gorzów Wielkopolski. Z naszych usług w ciągu ponad 3 lat działalności skorzystało już ponad 8 milionów pasażerów. Obecnie flota PolskiBus.com to 132 nowoczesne autokary, które po wprowadzeniu nowych połączeń będą wykonywały 314 kursów dziennie, łącząc 22 polskie miasta oraz 5 europejskich stolic. Bazy operacyjne PolskiBus.com znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.Kursy PolskiBus.com z Wrocławia przez Poznań i Gorzów Wielkopolski do Szczecina będą realizowane z przystanku Dworzec POLBUS-PKS o godzinach: 08:00, 15:50, 23:00. Natomiast autokary jadące ze Szczecina w kierunku Wrocławia odjeżdżają z przystanku Dworzec Główny III przy ul. Krzysztofa Kolumba 2 codziennie o godzinach 05:00, 14:40, 23:45. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich przystanków dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.Na pokładach wszystkich klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com, gdzie można zarezerwować bilety i uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika oraz na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
Gorzów Wielkopolski
Wrocław
linia
Poznań
Szczecin
  • pasażer – 31.08.2014

    Szczecin - Wrocław ponad 7 godzin? Koleją niewiele ponad 5 i wygodniej, chyba że jedynym kryterium jest cena.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....