TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowy serwis VDL w Sosnowcu
Konrad Bek - Opublikowano: 14.03.2016 11:07:33
Nowy serwis VDL w Sosnowcu

11 marca br., w nowootwartym serwisie Grupy DBK znajdującym się przy S1 na terenie Sosnowca,  miała miejsce prezentacja autokarów VDL oraz przyznanie autobusowej certyfikacji ASO.

Punkt ten podobnie jak inne oddziały Grupy DBK, oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży TSL. Są to przede wszystkim naprawy gwarancyjne pojazdów ciężarowych marki DAF, autobusów VDL Bus & Coach oraz naczep KÖGEL.

Przybyli goście oraz prasa zobaczyć mogli dwa autokary spod znaku VDL: doskonale znany wszystkim model VDL Futura FHD2-129, który w 2012 roku otrzymał jeden z najważniejszych tytułów w historii holenderskiej marki ? ?Coach of the Year 2012? oraz obniżoną wersję Futura FMD2-129. Oprócz prezentacji pojazdów można było zwiedzić cały obiekt, po którym oprowadzał szef serwisu ? Rafał Gajda. W końcowej części pokazu Grupa DBK odebrała certyfikację dla serwisu pod kątem obsługi autobusów VDL, a wiceprezes zarządu VDL Bus & Coach Polska, Bolesław Piekorz w krótkim przemówieniu przedstawił ofertę marki i podkreślił, że śląski obiekt ukierunkowany jest przede wszystkim na serwis autobusów niż na ich sprzedaż.

-?Nowe logo VDL jednoczy ze sobą trzy prestiżowe marki: Berkhof, Bova i Jonckheere. W dużym skrócie jest to nasza historia, a efekt po wprowadzeniu na rynek marki VDL jest taki, że zyskaliśmy dwie unikatowe nagrody. W 2011 roku ? ?Bus of the Year? dla modelu Citea, a rok później ?Coach of the Year? uzyskał model Futura FHD2. W związku z tym, że ta konsolidacja marek i wprowadzenie nowego logo odbyło się z takim sukcesem, poszerzamy w naturalny sposób całą gamę i rodzinę naszych autobusów. Dzisiaj na drogach mamy już cały typoszerg autobusów modeli turystycznych Futura i miejskich Citea, począwszy od FMD, a skończywszy na autobusach piętrowych, dwa z nich prezentujemy na terenie nowego obiektu. Chciałbym skierować Państwa uwagę na ten punkt i miejsce, które coraz bardziej profesjonalnie będzie przygotowane dla autobusów. Uzupełnieniem oferty mają być autobusy używane, natomiast zmierzamy przede wszystkim do tego, żeby w jednym miejscu u jednego partnera, była dostępna kompletna gama usług dla klienta włącznie z serwisem pojazdów. Jest to dobry moment, żeby podkreślić, że części zamienne, serwis i obsługa posprzedażna są naszym głównym kierunkiem, w którym chcielibyśmy się rozwijać z Państwem.? ? mówił Bolesław Piekorz, wiceprezes zarządu VDL Bus & Coach.

Ciekawostką jest fakt, że wszyscy klienci, którzy wzięli udział w śląskim wydarzeniu mieli zapewnioną darmową usługę przeglądu serwisowego swoich pojazdów. Tylko w tym dniu. ??To oryginalna forma podziękowania za udział w naszej prezentacji, poprzez którą chcemy zachęcić lokalnych przewoźników do korzystania z usług DBK i oczywiście także do marki VDL? ? podkreślił Bolesław Piekorz.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
VDL
serwis
DBK

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....