TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowy autokar dla Mistrzów Polski: Irizar z PGE VIVE Kielce
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.04.2019 09:00:41
Nowy autokar dla Mistrzów Polski: Irizar z PGE VIVE Kielce

W poniedziałkowy wieczór, 1 kwietnia, przed Halą Legionów odbyła się uroczysta prezentacja nowego autokaru drużyny PGE VIVE Kielce - Irizar i8 w wersji trzyosiowej z układem siedzeń 2+1 (!).

Najlepsi szczypiorniści w Polsce od kwietnia będą podróżować nowym pojazdem marki Irizar, takim, jaki posiadają najlepsze kluby piłkarskie Europy, m.in. Real Madryt czy FC Liverpool. Pierwszy wyjazd nowym pojazdem - na mecz do Gdańska - okazał się szczęśliwy i zespół VIVE pewnie pokonał Energę Wybrzeże Gdańsk. Tym samym mistrzowie Polski potwierdzili absolutną dominację w PGNiG Superlidze i zakończyli sezon zasadniczy z kompletem zwycięstw.

32 miejsca

Najnowszy drużynowy autokar PGE VIVE Kielce ma 32 miejsca i został specjalnie dostosowany do potrzeb zawodników. Jak podkreśla zarząd klubu, Irizar i8 to najlepszy w swojej klasie autokar, będący sumą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

-"To fantastyczny autokar, który będzie tańszy w utrzymaniu, niż poprzedni, ponieważ duży wkład następuje ze strony dystrybutora, firmy Irizar Wanicki, któremu bardzo dziękuję – powiedział podczas prezentacji prezes KS VIVE Kielce, Bertus Servaas – Przez wiele lat współpracował z nami pan Marian Wzorek, któremu również chciałbym bardzo podziękować za ten czas, pan Marian zawsze będzie częścią rodziny VIVE."

-"PGE VIVE jest jednym z najlepszych klubów w Polsce, który wspaniale reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę – podkreślił współwłaściciel firmy Irizar Wanicki, Bartłomiej Wanicki – Jest mi niezmiernie miło, że tak ładny i bezpieczny autokar trafił do takiego klubu. Mam nadzieję, że zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego będą bardzo zadowoleni."

Sportowy pokropek

Po części oficjalnej autokar został poświęcony, a następnie zawodnicy PGE VIVE zajęli w nim swoje miejsca. Po chwili osoby zgromadzone na prezentacji same mogły wejść od pojazdu, rozsiąść się wygodnie w fotelach Mistrzów Polski i ruszyć na mini-przejażdżkę.

-"Autokar jest super! – cieszył się Angel Fernandez – My dużo podróżujemy i komfort jazdy jest dla nas bardzo ważny. W tym autokarze jest dużo miejsca na nogi, nie mogę się już doczekać jutrzejszej wyprawy do Gdańska, już zająłem swoje miejsce, jest mniej więcej w środku pojazdu!"

-"Irizar to bardzo dobra firma, siedziba znajduje się blisko miasta, z którego pochodzę! – mówił Julen Aginagalde – Ja siedzę z tyłu, tam, gdzie zawsze, autokar bardzo mi się podoba, szczególnie, że jest bardzo przestronny!"

Topowy model

Irizar i8 to pojazd nie tylko bezpieczny i wygodny, ale także bardzo estetycznie wykończony. Przód autokaru wyróżnia atrakcyjne wykończenie w kształcie litery "V", które dodatkowo podkreślają stylowe światła LED. Futurystyczny wygląd pojazdu dopełniają nietypowe, nowoczesne szyby oraz oświetlenie. Z tyłu autokaru znajdują się żaluzje powietrzne, które okrywają komorę silnika, a rzeźbę pojazdu uzupełnia spojler dachowy zintegrowany z kamerą cofania.

Pojazd ma płaską podłogę, która generuje dużą powierzchnię i więcej przestrzeni między pasażerami. Pozwala także na optymalną izolację hałasu i drgań. Wszystko po to, by zapewnić członkom zespołu PGE VIVE Kielce jak największy komfort podczas podróży. Wygodne, eleganckie fotele posiadają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, zintegrowane ekrany oraz stoliki, wieszaki i uchwyty na napoje.

Aby zapewnić idealne warunki podróżowania, w dachu autokaru i8 oraz pod jego podłogą zostały zamontowane innowacyjne systemy cyrkulacji powietrza. Mają one duży wpływ na wydajność wentylacji oraz ogrzewania wnętrza.

Sportowy duch

Irizar i8 jest autokarem klubowym najlepszych drużyn piłki nożnej w Europie, podróżują nim zawodnicy takich klubów, jak: Real Madryt czy FC Liverpool. W Polsce z Irizar i8 korzystają Wisła Kraków i Lech Poznań, a od kwietnia także PGE VIVE Kielce.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
piłka
Irizar

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....