TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowe autokary Sindbada w drodze do Polski [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.06.2016 16:35:17 5 komentarzy
Nowe autokary Sindbada w drodze do Polski [FILM]

8 czerwca z Centrum Klienta Setry w Neu-Ulm w Niemczech wyjechało 5 nowych autokarów Setra z 26 zamówionych w tym roku przez opolskiego przewoźnika. Razem tworzyły wyjątkowy autobusowy konwój zmierzający do Polski. Zobaczcie sami jak to wyglądało. Zapraszamy na film!

Szesnaście nowych pojazdów zasili tabor Sindbada, a kolejnych dziesięć trafi do firm partnerskich, które realizują przejazdy na zlecenie Platformy.

Tegoroczny zakup Platformy Sindbad to pojazdy: S 515 HD (9 szt.), S 517 HD (10 szt.), S 519 HD (2 szt.), S 517 HDH (3 szt.) oraz piętrowe S 431 DT (2 szt.).

Wszystkie nowe autokary wyposażone są w dostępne obecnie systemy bezpieczeństwa najnowszej generacji, między innymi: (ABA) Active Brake Assist nowej generacji, (SPA) Asystent utrzymania pasa ruchu, (ESP®) Elektroniczny program stabilizacji, (EBS) Elektroniczny układ hamulcowy, (ART) Tempomat odległości, (FUB) Oświetlenie otoczenia pojazdu oraz funkcja oświetlania kierunku skrętu.

Autokary spełniają również rygorystyczne wymogi co do ilości emisji spalin według najnowszych standardów Euro 6 (standard emisji spalin).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sindbad
Setra
ComfortClass
TopClass
 • hjukgh – 18.06.2016

  to jak wyjada na linie NIECH INSPEKCJA TRANSPORTU DROGOWEGO skontroluje kierowcow Sindbada TO ZNOW SINDBAD DOSTANIE MAKSYMALNA KARE!!!!!!!!!!!!!I HU..J Z NOWYCH SETR JAK NIE PRZESTRZEGAJA CZASU PRACY KIEROWCY I KODEKSU PRACY!!!Ale to dla info busu sie nie liczy...kaza nam sie podniecac nowymi autobusami setrami jakby nowy autobus w tych czasach byl czyms wyjatkowym!!!Dlaczego portal nie pisze nic o lamaniu prawa przez Sindbada????Dopiero jak dojdzie znow do wypadku ich setry np.tej nowej to lakonicznie portal napisze sindbad dostal maksymalna kare od itd bo kazek i wiesiek mieli byc na L$ i na urlopie a jechali jako 2 i 3 kierowca!!!!!!!!!!!heheheheh cyrk na kółkach!!!

 • Stary PKS-iarz – 18.06.2016

  Jaki czas pracy? Nowe setry maja autopilota

 • Janusz – 20.06.2016

  widzę że tu jakiś sfrustrowany konkurent albo zwolniony kierowca strasznie się podnieca jak cokolwiek o Sindbadzie się napisze :) Sindbad w ostatnich latach miał kilkadziesiąt kontroli ITD, bo jest dużym przewoźnikiem. Wszystkie kontrole poza jedną kończyły się bezwynikowo lub drobnymi mandatami podobnie jak we wszystkich innych firmach przewozowych. Kontrola, o której tak głośno dotyczy sprawy jednego czy dwóch zwolnionych w 2011 roku kierowców, a firma ta zatrudnia kilkuset.

 • przewoźnik – 20.06.2016

  typowa polska mentalność, jak ktoś odnosi sukces to mu dowalić, zgnoić, bo jak może odnosić sukces kiedy mi nie wyszło. Oczywiście, że mając tyle autokarów firma jest kontrolowana na bieżąco, sam mam 32 pojazdy i nie mogę się opędzić od kontroli, nie wyobrażam sobie ile ma Sindbad ale z pewnością kilka na kwartał. I choćbyś na głowie stawał to zawsze coś drobnego znajdą. Też słyszałem, że ta gruba sprawa w Sindbadzie dotyczyła sprawy z przed kilku lat jednego zwolnionego kierowcy.

 • solaris150 – 21.06.2016

  Brawo Sindbad :) marzy mi się też taka flota :) może kiedyś kto wie :)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....