TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nowa nawigacja przenośna PN 2050 VDO Dayton
DRABPOL 26.02.2007 - Opublikowano: 27.02.2007 13:42:54
Nowa nawigacja przenośna PN 2050 VDO Dayton

W ubiegłym roku na rynku zadebiutowały dwie nawigacje przenośne -MS 2110
i MS 2010 VDO Dayton. Z nowym rokiem oferta nawigacji przenośnych VDO Dayton wzbogaciła się o nowy model- PN 2050. Firma Drabpol, generalny przedstawiciel producenta wprowadziła na polski rynek nową, zintegrowaną i superpłaską nawigację przenośną. To 24 milimetrowej grubości urządzenie jest jedną z najzgrabniejszych nawigacji przenośnych na rynku. Biorąc pod uwagę poprzednie modele można się spodziewać, że będzie to również bardzo wygodna i łatwa w użyciu nawigacja. Struktura menu PN 2050 celowo została uproszczona tak, jak to tylko możliwe, przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech poprzednich nawigacji. Projektanci PN 2050 zrozumieli, że design i estetyka to bardzo ważne aspekty brane pod uwagę przez wymagających klientów. Urządzenie z pewnością przykuwa uwagę swoim wyglądem. Ale oczywiście, najbardziej interesuje użytkowników, jak dalece nowa nawigacja pomocna będzie w dotarciu do celu? Wprowadzenie celu podróży odbywa się poprzez wpisanie adresu bądź kodu pocztowego. Wyliczona trasa pokazywana zostanie na ekranie, który może być dowolnie konfigurowany według indywidualnych preferencji użytkownika. Sprawdzone i ulepszone mapy oraz oprogramowanie z poprzednich modeli gwarantują wysoką funkcjonalność, niezawodność działania, szybkość rekalkulacji tras i przydatność w każdej sytuacji w podróży. Dodatki, takie jak odtwarzacz MP3 i przeglądarka JPEG obsługiwane są z wykorzystaniem kart SD o pojemności 2GB. W wersji podstawowej PN 2050 zawiera mapy danego regionu np. Europy Środkowej, które to mogą być opcjonalnie rozszerzone o pozostałą część Europy. W opcjach mamy też możliwość współpracy z pilotem montowanym na kierownicy, uchwytem zawierającym antenę TMC, modułem Bluetooth, który umożliwia dzwonienie bez angażowania rąk, oraz specjalnym kablem umożliwiającym połączenie nawigacji z pojazdem. Urządzenie wyposażone jest w czujnik światła automatycznie dopasowujący jasność ekranu do panujących warunków. W standardzie mamy dodatkowo dwie gry: Sudoku i Blockcraker, które w każdej chwili umilą nam wolny czas .


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
VDO
Dayton
Drabpol
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....