TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Neoplan Skyliner jedzie na targi Busworld
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 15.09.2011 14:00:03
Neoplan Skyliner jedzie na targi Busworld

Pod hasłem „The Way People Travel“(Jak podróżują ludzie) MAN Truck &Bus zaprezentuje na targach w belgijskim Kortrijk (21-26.10) nowości obydwu marek autobusowych MAN i Neoplan, w tym najnowszy piętrowy autokar koncernu –Neoplan Skyliner. W perspektywie ropoczęcia sprzedaży tego wyjątkowego autobusu, ruszyła nowa strona internetowa prezentująca markę NEOPLAN (www.NEOPLAN-BUS.com), która oferuje od 1 września 2011 całkowicie zmieniony dział informacji o produkcie. Skyliner’a można dokładnie obejrzeć przy mocy wirtualnej, trójwymiarowej prezentacji. Panoramy 3D są fascynującymi dziełami optycznymi - każda z nich składa się z 24 pojedynczych zdjęć o rozmiarze 40 megapikseli. Na rozświetlonym górnym pokładzie wrażenie przestrzeni jest szczególnie silne - duże przeszklone powierzchnie pozwalają oglądać zapierające dech w piersiach widoki.

Szczególnie atrakcyjne elementy wyposażenia są objaśniane przez dodatkowe informacje, jakie można wyświetlić na ekranie. Koncepcja SkyLights autobusu Skyliner składa się z trzech elementów: biegnące ukośnie do góry i przechodzące w dach szyby boczne oraz przeszklone segmenty dachu tworzą niemal kompletną, rozciągającą się na całej długości autobusu szklaną powierzchnię. Rozległa szyba panoramiczna w połączeniu z umieszczoną w kopule dachu szklaną płytą o powierzchni 0,5 metra kwadratowego nad siedzeniami w pierwszym rzędzie sprawia, że będą to zapewne cztery najbardziej pożądane fotele... W dziale Szczegółów Produktu na stronie przedstawione są wszystkie parametry techniczne Skyliner’a: stylistyka, klimatyzacja, wnętrze, wyposażenie w elementy bezpieczeństwa, technologia napędu i aerodynamika. Dział Fakty &Downloads oferuje do ściągnięcia nową broszurę o produkcie, nagrania wideo prezentujące pojazd oraz zdjęciową bazę danych.

I marka MAN, która w Kortrijk zaprezentuje dwa autobusy wyprodukowane w Polsce:

- MAN Lion´s City M –zwrotny, miejski autobus o długości 10,50 metra;

- MAN Lion´s City z silnikiem wysokoprężnym, spełniającym wymagania normy Euro 6. Koncern na długo przed wprowadzeniem przyszłej normy emisji spalin już teraz posiada w swojej ofercie pojazd spełniający te wymagania.

Ponadto firma osobno pokaże silniki typu D08 i D20, spełniające normę Euro 6 oraz jednostki zasilane sprężonym gazem ziemnym (CNG). Będziemy mogli także zobaczyć komponenty autobusowe, jak na przykład osie. Na stoisku eksperci MAN informować będą ponadto o nowych koncepcjach mobilności, jak na przykład Bus Rapid Transit dla publicznego transportu miejskiego. Na zewnątrz hali targowej można będzie odbyć jazdę próbną autobusem z napędem hybrydowym MAN Lion´s City Hybrid.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Neoplan
MAN
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....