TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Neobus rusza na Zakopane! Trzy linie od 28 października
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.10.2020 19:00:47
Neobus rusza na Zakopane! Trzy linie od końca października

Optymalizacja sieci karowych połączeń spowodowała, że bez większych inwestycji podkarpacka firma Neobus uruchomi od 28 października trzy nowe linie.

Bilety – i to w promocyjnej cenie 1PLN + 1PLN opłaty za rezerwację – będą od jutra (9 października) dostępne w sieci sprzedaży przewoźnika. Dodajmy, że pula biletów wraz ze startem nowych liniiN6,N7 i N8 obejmuje podróże od 28 października do 30 listopada.

Trzy linie – dwa autobusy

Oczywiście najważniejszą osią nowej oferty jest wejście na jedną z najbardziej obleganych autobusowych tras w Polsce, czyli Zakopane - Warszawa. Tutaj cały czas autokarowym przewoźników sprzyja permanentny remont kolejowej linii i dlatego także Neobus chce teraz poszukać tutaj swojej szansy dla siebie. A ma dobry plan.

-"Cały czas uważamy, że powrót autokarów do macierzystej bazy jest podstawą sukcesu. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy po trasie muszą być gruntowanie wysprzątane i zdezynfekowane – mówi Marcin Czurczak, współwłaściciel Neobusa. – Dlatego wprowadzamy trzy wzajemnie powiązane trasy, które będą realizować dwa autobusy z podwójną obsadą kierowców. Pierwszy z nich wyruszy od nas w kierunku Warszawy, drugi - w kierunku Zakopanego. Docelowo chcielibyśmy puszczać na nowe trasy piętrowe autobusy, ale zaczynamy od pojazdów jednopokładowych. Jeżeli nasz pomysł przyjmie się wśród pasażerów – będziemy zwiększać pojemność taboru i częstotliwość kursowania."

Ta nowa siatka to trzy linie:

  • N6: Warszawa – Zakopane z trasą: Warszawa (Dworzec Zachodni) - Radom (Dworzec Autobusowy) - Kielce (DworzecAutobusowy ) - Kraków (MDA) - Zakopane (Dworzec Autobusowy).

  • N7: Warszawa - Kraków – Rzeszów z trasą: Warszawa (Dworzec Zachodni) - Kielce (Dworzec Autobusowy) - Kraków (MDA) - Rzeszów (Dworzec Autobusowy).

  • N8: Rzeszów - Kraków – Zakopane z trasą: Rzeszów (Dworzec Autobusowy) - Kraków (MDA) - Zakopane (Dworzec Autobusowy).

Autobusem w Bieszczady

Przypomnijmy, że aktualnie przewoźnik z Niebylca obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie), a jego transportową misją jest, jak najlepsze połączenie Bieszczad z resztą Polski. Na pewno te nowe trasy się do tego przyczynią.

Neobus oferuje przejazdy komfortowymi autokarami, które wyposażone są w wygodne rozkładane fotele, gniazdka z prądem ,toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50% ceny biletu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Neobus

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....