TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Neobus na linii Rzeszów-Kielce-Łódź
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.06.2015 09:26:40 4 komentarze
Neobus na linii Rzeszów-Kielce-Łódź

29 maja br. firma Neobus rozpoczęła obsługę nowej linii Rzeszów - Kolbuszowa - Mielec - Połaniec - Staszów - Busko Zdrój - Kielce - Łódź. Na tej linii najczęściej możemy zobaczyć złote autobusy Mercedes-Benz Tourismo L. ??Pierwsze dni funkcjonowania nowego połączenia pełne pięknej pogody i sukcesów.  Wszystko przebiegło idealnie, wyjątkowo nawet pogoda dopisała ? powiedział nam Marcin Czurczak, współwłaściciel firmy. ? Dziękujemy pierwszym podróżnym, jest nam miło, że nas wybraliście.  Na linii  Rzeszów-Kielce-Łódź jesteśmy codziennie do Waszej dyspozycji.? Połączenie z Podkarpacia do centralnej Polski jest obsługiwane 2 razy dziennie, a całkowity czas przejazdu całej trasy, z Rzeszów do Łodzi, zajmuje 6 godzin. Jak podkreśla spółka z Niebylca to pierwsze i jedyne bezpośrednie połączenie Rzeszowa z Buskiem Zdrój. Dodatkowo daje ono możliwość skomunikowania (w ramach sieci Neobusa) z takimi miejscami jak: Krosno, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Brzozów, Sanok, Lesko, Solina, Polańczyk i Ustrzyki Dolne. Na wszystkich kursach spółka zaoferuje bezpłatny poczęstunek, a autobusy wyposażone zostaną w Wi-Fi , gniazdka 230V, WC  i klimatyzację. Dodatkowe plusy to fotele wykonane z naturalnego oddychającego materiału z bardzo wygodnym rozstawem, a także program lojalnościowy Punkty Premium, dzięki któremu można obniżyć ceną zakupu kolejnych biletów. Na koniec ważna informacja ? w autobusach Neobus bilet kupimy u kierowcy oraz możemy skorzystać z ulg ustawowych.

20 mln inwestycji

Firma Neobus z siedzibą w Niebylcu k. Rzeszowa jest polską firmą , która istnieje na rynku przewozowym od 2004 roku. Przez cały czas swojej działalności stawia na rozwój, które sprawiają , że pasażerowie odbywają podróż w komfortowych i bezpiecznych warunkach.  ??Wszystkie zarobione pieniądze inwestujemy w naszym kraju ? podkreśla Marcin Czurczak. ? W ostatnich 2 latach przeznaczyliśmy aż 20 000 000 zł na zakup najbezpieczniejszych i najnowocześniejszych autokarów. Dzięki tym inwestycjom, w ciągu blisko 10 lat, przeobraziliśmy się z małej rodzinnej spółki w dużą firmę przewozową, rozpoznawalną praktycznie w każdym zakątku naszego kraju.?

Dalsze plany

Plany Neobus w zakresie rozwoju dalekobieżnych połączeń w Polsce ten rok są następujące :
-  Podkarpacie ? Warszawa  z  częstotliwością  9 kursów dziennie
-  Podkarpacie ? Wrocław z częstotliwością 5 kursów dziennie
-  Podkarpacie ? Łódź  z  częstotliwością 2 kursów dziennie
-?Neobus to prawdziwa Polska firma , która  doskonale sobie radzi na tak trudnym rynku jakim jest obecnie rynek przewozowy ? zauważa Marcin Czurczak. - Posiadamy bardzo dużą i ciągle zwiększającą się grupę stałych klientów, którzy doceniają bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Od samego początku swojej działalności stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług o czym świadczy otrzymany przez firmą w dniu 23.03.2015 na I Europejskim Kongresie Jakości Certyfikat  ? JAKOŚĆ ROKU 2014 ? w kategorii usługi.?

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Neobus
 • rafal – 02.06.2015

  szkoda ze nie jezdzicie do Gdanska

 • darixon – 04.08.2016

  zorganizujcie kurs do Gdańska przez Mielec

 • tadeusz – 06.03.2017

  szkoda ,ze nie bedziecie jechali przez kalisz wlkp

 • pasazer – 07.03.2017

  Będą jeździć do Poznania?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....