TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Nadchodzi nowa generacja i4. Od Irizara
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.12.2019 12:00:25
Nadchodzi nowa generacja Irizar i4

Irizar opracował nową generację i4, która niebawem pojawi się także w Polsce - dzięki kontraktowi firmy Marcel na 25 tego typu autobusów. Już w najnowszej wersji. O tym gigantycznym - jak na polskie warunku - pisaliśmy w InfoBusie TUTAJ

Autokar Irizar i4 został stworzony specjalnie dla tras miejskich i międzymiastowych. Jest to idealny autobus do transportu metropolitalnego, na krótkie odległości, do szkoły lub do firmy. Dostępny jest on w kilku długościach. Nadszedł czas na jego nową odsłonę.

Irizar i4 utrzymuje wszystkie standardy jakości, wygody, niezawodności i bezpieczeństwa, które charakteryzują całą gamę Irizar. Mówiąc o marce Irizar przypomnieć należy, że do tej pory największy kontrakt w Polsce Irizar zrealizuje dla firmy Marcel, która zamówiła aż 25 nowych autobusów międzymiastowych Irizar i4. Ten Hiszpański producent zdecydowanie stawia na rozwój swoich autokarów. Przypomnijmy, że na targach Busworld 2019, podczas belgijskiej wystawy zadebiutowała nowa generacja autobusów elektrycznych Irizar ie bus, która dzisiaj obejmuje pojazdy 10, 12, 15 i 18 metrowe. Aktualnie Irizar wchodzi na rynek z nową generacją Irizara i4.

Jakie zmiany?

Nowa wersja jest lżejsza i bardziej aerodynamiczna. Pojazdy posiadają nowe reflektory z opcją Irizar Full-LED, które zapewniają do 30% więcej światła, a także światła przeciwmgielne, prostokątne diody LED oraz tylne światła w pełni LED.

Ponadto, nowe i4 charakteryzują się nowszą szybą o większej krzywiźnie, bardziej wytrzymałymi wycieraczkami, odnowioną konstrukcją tyłu w celu zmniejszenia drgań oraz trzysegmentowym tylnym zderzakiem.

Wewnątrz zauważalne jest zastosowanie nowych materiałów i nowoczesnych technologii, które poprawiają trwałość oraz zapewniają możliwość recyklingu w przyszłości.

Coś dla pasażerów

Warto również zwrócić uwagę na nową konstrukcję deski rozdzielczej, która umożliwia modułową integrację automatów i systemów SAE, estetyczne przeprojektowanie foteli i ekranów w celu wygenerowania cieplejszego i nowoczesnego środowiska.

Nowa generacja wyróżnia się także nową linią dyfuzorów - bardziej solidną i funkcjonalną, nowymi, lżejszymi bagażnikami, oświetleniem Full LED zintegrowanym w środkowej części dachu.

Ponadto, przeprojektowanie konstrukcyjne aktualnej wersji, zastosowanie nowych lżejszych materiałów i wynikające z tego zmniejszenie ciężaru, wraz z bardziej aerodynamicznym przodem, pozwalają nowemu Irizarowi i4 na znaczne oszczędności paliwa.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
intercity
Irizar

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....