TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

MPK Wrocław ma nowego prezesa
WROCLAW.PL - Opublikowano: 23.12.2014 21:46:03
MPK Wrocław ma nowego prezesa
Władysława Smyka na stanowisku prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu zastąpi Jolanta Szczepańska, która wcześniej była członkiem zarządu spółki Wrocławski Park Wodny oraz dyrektorem miejskiego Biura Funduszu Spójności. Szczepańska zajmowała się wcześniej m.in. budową Zakładu Produkcji Wody Na Grobli, budową kolektorów ściekowych Ślęza i Bystrzyca, rekultywacją wysypiska odpadów Maślice. Od 2002 do 2006 była zastępcą dyrektora wydziału inwestycyjnego w magistracie. Była odpowiedzialna za przygotowanie i realizację projektów unijnych. –„Wiem jaką spółką będę zarządzać. Wiem, jakie są jej problemy –powiedziała chwilę po nominacji nowa szefowa MPK. –Na wszystkie decyzje przyjdzie czas. 15 stycznia obejmę to stanowisko i będę potrzebowała czasu na zapoznanie się z sytuacją.”Jolanta Szczepańska ukończyła elektronikę na Politechnice Wrocławskiej. W 2001 roku na Politechnice Częstochowskiej skończyła podyplomowe studia w dziedzinie finansowego zarządzania funduszami europejskimi. Do chwili obecnej pełniła funkcje dyrektora Biura Funduszu Spójności w Urzędzie Miejskim we Wrocławiu. Wcześniej, od 1990 roku do kwietnia 2014, byłą przewodniczącą Rady Nadzorczej EXPRIM Wrocław. Jednocześnie od 2009 roku do lipca 2014 była członkiem rady nadzorczej Wrocławskiego Parku Wodnego. Dodatkowo od 2009 pełniła funkcje prezesa zarządu, a w 2013 została członkiem zarządu tej spółki. Zawodową karierę zaczynała 1981 roku jako specjalista w dziale przygotowania produkcji w przedsiębiorstwie Robót Instalacyjno-Montażowych Budownictwa Rolniczego we Wrocławiu. Nowe stanowisko Jolanta Szczepańska obejmie 15 stycznia 2015 r. –po powrocie z urlopu. Przypomnijmy, że na początku grudnia rezygnacje ze stanowiska prezesa MPK Wrocław złożył Władysław Smyk, który pracował w spółce od 2011 roku. Rezygnacja została złożona na ręce szefa Rady Nadzorczej MPK Wrocław i jak podkreślał sam zainteresowany była to decyzja osobista i związana z nowymi wyzwaniami zawodowymi.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
MPK Wtrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....