TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

MPK Poznań jeszcze raz chce kupić autobus szkoleniowy
INFOBUS.PL - Opublikowano: 18.05.2018 16:00:39
fot. K. Lesińska, MPK Poznań

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu prowadzi szybki przetarg na dostawę jednego autobusu. Ma on wzmocnić flotę pojazdów, które spółka wykorzystuje do szkolenia kandydatów na kierowców. To drugie podejście do zakupu.

Poznańskie MPK interesuje autobus z nadwoziem o długości 10,5 – 11 m, szerokości min. 2,4 m i wysokości wnętrza powyżej 2 m. Musi on zapewniać podróż przynajmniej 41 pasażerom, w tym jednej na fotelu instruktorskim. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez dwa wejścia w układzie 1-0-1 lub 1-1-0.

Autobus musi być napędzany silnikiem diesla, który spełnia normę Euro 6. Jednostka musi mieć min. 6,5 l pojemności skokowej i być nie słabsza niż 200 kW. Zostanie ona zblokowana z mechaniczną, sześciobiegową skrzynią biegów. W komorze silnika musi się znaleźć system detekcji i gaszenia pożaru.

Wentylacja przestrzeni pasażerskiej ma być zapewniona przez równomiernie rozmieszczone wywietrzniki dachowe. Nie może także zabraknąć klimatyzacji. Urządzenie ma mieć moc przynajmniej 20 kW i powinno być zabudowane na dachu pojazdu. Nie zabraknie także monitoring oraz pojemnego bagażnika.

Oferty można składać do 29 maja. MPK oceni je przy pomocy dwóch kryteriów. Cena to maksymalnie 82% punktów. Do 18% można wywalczyć dzięki udzieleniu gwarancji całopojazdowej na autobus na okres 36 miesięcy (15%) oraz zastosowaniu oświetlenia przedniego za pomocą diód LED (3%). Nowa “szkoleniówka" ma pojawić się w Poznaniu do 21 grudnia, a więc 3 tygodnie później w porównaniu z pierwszym podejściem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
MPK Poznań
kierowca
nauka jazdy
  • Sebastian Rożentalski – 18.05.2018

    WORD Poznań nie pozwala na zdawanie egzaminów praktycznych na autobusach nienależących do MPK Poznań.Wiele razy OSK składały pisma,aby egzamin był przeprowadzany na innych pojazdach (info od instruktorów).

  • Maciej Kopyciński – 18.05.2018

    Kiedy Wy Prezesi wreszcie zrozumiecie, że to ZAROBKI generują potrzeby pracownika a nie darmowe kursy na prawo jazdy. Jak Wy Prezesi szukacie pracy to patrzycie na zarobki w ogłoszeniu, czy też to , że będziecie siedzieć w ładnym biurze????

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....