TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

ModlinBusem z Dworca Wschodniego i Metra Młociny
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 04.03.2015 22:29:20 1 komentarz
ModlinBusem z Dworca Wschodniego i Metra Młociny

Modlin Bus uruchamia nowe trasy. Od 16 marca na lotnisko w Modlinie dojedziemy z Dworca Wschodniego i Metra Młociny. Od kwietnia ?także z Dworca Zachodniego. Relacja z Dworca Wschodniego do Modlina ruszy pierwsza. Planowane przystanki po drodze to będą w okolicy Ronda Starzyńskiego, na Żeraniu, Białołęce, Tarchominie i Młocinach. Sprzedaż biletów na tej trasie już się rozpoczęła. Przy rezerwacji online ceny zaczynają się od 9 zł. Nowoczesne autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu będą kursować na trasie Dworzec Wschodni ?Lotnisko Modlin siedem razy dziennie. Z kolei obsługę relacji Dworzec Wschodni - Lotnisko Warszawa-Modlin autobusy ModlinBus rozpoczną w połowie kwietnia. Będą jeździć siedem razy dziennie. ??Zaproponowaliśmy taką trasę przejazdu, aby była ona atrakcyjna dla mieszkańców północnych części Warszawy, a dodatkowo przebiegała w pobliżu pierwszej oraz drugiej linii metra. Ogromnym plusem pozostaje fakt, że oferujemy szybki i bezpośredni dojazd pod same drzwi terminala Mazowieckiego Portu Lotniczego??mówi Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus. Dodajmy, że autokary ModlinBus wciąż jeżdżą i będą jeździć na podwarszawskie lotnisko także z przystanku w centrum stolicy, z przystanku pod Pałacem Kultury i Nauki. Każdego dnia na tej trasie jest około 25 kursów.

Przygotowując tak liczne zmiany przewoźnik pomyślał również o marketingu. Od 1 marca, mając bilet na dowolny lot krajowy, bilet autobusowy ModlinBus na trasie Lotnisko Warszawa-Modlin-Warszawa centrum lub Warszawa Centrum-Lotnisko Warszawa - Modlin można kupić za 19 zł. Bilet dostępne w sprzedaży stacjonarnej na lotnisku i w autobusach. W przypadku rezerwacji on-line, zwrot różnicy dokonywany będzie na podstawie przesłanego droga elektroniczną kopii karty pokładowej. Wówczas należy przesłać skan karty pokładowej na adres info@modlinbus.pl , tytułując maila "Zwrot za lot?, podaj w treści nr rezerwacji ModlinBus, cenę biletu i nr transakcji PayU, a my spółka zwróci różnicę na konto. Uwaga ?jest też haczyk. Promocja nie obejmuje biletów zakupionych w cenie nie przekraczającej 19 zł.

Rozwój autobusowej sieci ModlinBus wynika bezpośrednio z coraz lepszych wyników podwarszawskiego lotniska. W lutym z Lotniska Warszawa/Modlin skorzystało 166 200 pasażerów w ruchu rozkładowym i wykonano 1074 operacje lotnicze. Oznacza to aż 66,35 proc. wzrostu w stosunku do lutego 2014 r., gdy obsłużonych zostało 99 909 podróżnych. Według prognoz w 2015 r. Ryanair przewiezie 2,5 mln pasażerów, co oznaczać będzie 45-procentowy wzrost w stosunku do roku poprzedniego.


Sonda: Którą partię polityczną popierasz?

PO
5 (13.5 %)
PiS
3 (8.1 %)
SLD
2 (5.4 %)
PSL
1 (2.7 %)
TR
18 (48.6 %)
KNP
8 (21.6 %)
Ruch Narodowy
0 (0 %)
Przepisz kod z obrazka:

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ModlinBus
Modlin
Warszawa
  • Muszki – 05.03.2015

    a juz martwiłem się o tę firmę - w czasie gdy lotnisko było zamknięte właściciel liczył straty

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....