TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

mLeasing i Warbus sprzedają 31 autobusów z Jastrzębia
INFOBUS.PL - Opublikowano: 31.05.2019 16:00:22
fot. Warbus

Ktoś chętny na trzyletnie autobusy z Jastrzębia-Zdroju? mLeasing i Warbus prowadzą ich wyprzedaż. Można kupić lub przejąć leasing jeszcze 31 autobusów. Najwięcej wystawionych jest Scanii. Na liście sprzedażowej zostało także kilka Solarisów.

Kto chętny na 25 downsizing'owych Scanii?
Warbus użytkował w Jastrzębiu-Zdroju 25 sztuk Citywid'ów 12LF. Każdy z tych autobusów umożliwia podróż maksymalnie 104 pasażerom. 28 osób ma zapewnione miejsce siedzące na fotelach typu Ster NewCity. Dziesięć siedzeń jest dostępnych z niskiej podłogi. Wejście na pokład jest możliwe dzięki trzem wejściom w układzie 2-2-2. Drugie i trzecie drzwi są odskokowe. Płaty drzwiowe jak i system ich sterowania dostarczyła firma BODE.

Autobus jest napędzany poprzecznie zabudowanym silnikiem typu Scania DC07 101 280. Silnik ma pojemność skokową niespełna 6,7 l. Jego moc to 206 kW. Osiąga maksymalny moment obrotowy 1100 Nm. Poprzez przekładnię kątową został zblokowany z automatyczną skrzynią biegów ZF 6AP1200 Ecolife.

Każda Scania posiada klimatyzację przestrzeni pasażerskiej. Pojazdy posiadają agregaty Sphero Revo o mocy chłodniczej 25 kW. Wentylacja naturalna przestrzeni pasażerskiej jest zapewniona przez siedem okien przesuwnych oraz dwa wywietrzniki dachowe.

Jeszcze sześć Nowych Urbino 12
Z 14 nU12, które Warbus pozyskał do Jastrębia-Zdroju na sprzedaż wystawionych jest jeszcze sześć autobusów. Dwa zostaną sprzedane do Łomianek, co też potwierdziło nasze przypuszczenia. Natomiast kolejnych sześć jest już zarezerwowanych dla innych nabywców.

Każdy z nich umożliwia podróż maksymalnie 98 pasażerom. 28 osób może liczyć na przejażdżkę na miejscach siedzących. Skorzystać mogą w z dedykowanych dla Solarisa foteli Ster 8MU. 12 siedzeń jest dostępnych z niskiej podłogi. Wejście na pokład jest możliwe dzięki trzem wejściom w układzie 2-2-2. Zastosowano płaty drzwiowe firmy RAWAG, a ich napęd to urządzenia od BODE.

Autobusy są napędzane niespełna siedmiolitrowym silnikiem Cummins ISB6.7E6C 280B. To jednostka napędowa o mocy 209 kW i 1082 Nm maksymalnego momentu obrotowego, naturalnie spełniająca normę Euro 6. Zblokowano ją ze skrzynią Voith D854.6 Diwa 6.

Przestrzeń pasażerska jest klimatyzowana za pomocą agregatu Konvekta UL500 II o mocy 24 kW. Naturalna wentylacja jest zapewniona przez sześć przesuwnych okien oraz dwa luki dachowe.

Wyposażenie wspólne
Wszystkie Scanie oraz Solarisy są monitorowane. Autobusy są wyposażone w system informacji pasażerskiej mieleckiego R&G Plus. Obejmuje on trzy zewnętrzne tablice o wysokiej rozdzielczości (w tym szeroką z tyłu), wewnętrzną ETL416120, GPS oraz głosowe zapowiadanie przystanków. Całością sterują autokomputery SRG5000P z dotykowym interfejsem.

Warunki sprzedaży
Cena wywoławcza każdego z autobusów to 630 000 PLN netto. Jest jednak alternatywa. Potencjalny nabywca może skorzystać także z możliwości przejęcia leasingu w mLeasing. Jak informuje Warbus wszystkie autobusy są w bardzo dobrym stanie technicznym, są zarejestrowane, ubezpieczone oraz posiadają aktualne badania techniczne. Dla każdego zainteresowanego są do odbioru praktycznie od ręki.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Warbus
mLeasing
Scania
Solaris
używane

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....