TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Milion kilometrów kraśnickiego Autosana H7-20
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.07.2020 20:00:00
Milion kilometrów kraśnickiego Autosana H7-20 ; fot. MPK Kraśnik

23 czerwca MPK Kraśnik świętowało przekroczenie miliona kilometrów przez autobus miejski Autosan H7.20.07.01 - Solina City o numerze bocznym #107.

"Milioner" w uroczystym przejeździe wiózł m.in. tort i szampana. Dodatkowo kierowca autobusu Witold Długosz obchodził jubileusz 31 lat pracy. Wszystkiego Najlepszego!

-"Naszej #107-ce stuknął dzisiaj 1 000 000 km, pierwszy raz w historii naszej firmy jeden autobus osiągnął taki przebieg, dodajmy, że praktycznie bez poważniejszych awarii. Zbieg okoliczności chciał, że miało to miejsce w 31 rocznicę pracy "za kółkiem" kierowcy, który w/w autobus posiada na stanie - czyli P. Witolda Długosza. Panu Witoldowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnego miliona (mamy nadzieje, że już na nowym sprzęcie). W kierunku naszej Solinki #107 również kierujemy wyrazy uznania - autobus bowiem technicznie i wizualnie absolutnie nie wygląda na tak duży przebieg – mówił podczas uroczystości Maksym Bratko, dyrektor ds. eksploatacji i rozwoju przedsiębiorstwa MPK w Kraśniku.

Generacyjna wymiana

MPK Kraśnik planuje wymianę taboru z dofinansowaniem z funduszy norweskich, o które stara się miasto lub z funduszy krajowych.

Tymczasem firma wycofała mocno już wyeksploatowany autobus marki MAN i zastąpiła go nowszymi, także z logo lwa.

-"Co roku zastępujemy jeden lub dwa autobusy z naszego taboru nowszymi. Ostatnio zakupione pojazdy pojawią się na ulicach prawdopodobnie w przyszłym miesiącu - mówi Maksym Bratko.

Wycofany najstarszy pojazd w taborze – MAN NL223 o numerze bocznym #116 z 1999 roku pojechał do nowego właściciela pod Szczecin. Z kolei z samego Szczecina został odebrany najnowszy nabytek MAN A37 z 2009 roku. Pojazd wyposażony jest m.in. w klimatyzacje całopojazdową, monitor LCD do wyświetlania informacji i ogłoszeń, niską podłogę na całej długości pojazdu , a silnik MAN o pojemności 6,7 litra zblokowany jest z automatyczną skrzynią firmy Voith.

-"Przed wyjazdem na linię autobus wyposażony zostanie w diodowe tablice firmy R&G ze sterowaniem automatycznym, kasowniki, autokomputer SRG3100P oraz system GPS. Nowy autobus zostanie oznaczony numerem bocznym #123. Planujemy, by przed wyjazdem na linie pojazd został przemalowany w barwy miejskie – informuje Maksym Bratko.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
MPK Kraśnik
Autosan
MAN

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....