TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Małe miasta w elektromobilnym wyścigu. Miechów dołącza do stawki!
INFOBUS.PL - Opublikowano: 16.04.2018 15:30:42
fot. miechow.eu

Kolejne małe miasto chce dołączyć do elektromobilnego wyścigu. Mowa o małopolskim Miechowie. Gmina ogłosiła w sobotę, 14 kwietnia przetarg na dostawę dwóch elektrobusów. SIWZ jeszcze nie ma, więc pozostaje bazowanie na ogłoszeniu zamówieniu.

Miasto chce kupić dwa autobusy elektryczne. Dodatkowo ich dostawca będzie musiał przekazać gminie dedykowany dla tych pojazdów system ładowania, który ma się opierać na złączu plug-in. Dostawa elektrobusów oraz ładowarek miałaby zostać zrealizowana do 22 listopada 2019 r. Nie wiadomo na razie jakim budżetem dysponuje Miechów na swoje “elektryczne" zakupy.

Cierpliwie czekając na SIWZ przechodzimy do omówienia warunków formalnych. Oferent musi posiadać ubezpieczenie od prowadzonej działalności na sumę nie mniejszą niż 2 mln PLN. Warunek doświadczenia urzędnicy uznają za spełniony jeśli przedstawi się im referencję potwierdzającą wykonanie w ramach min. jednej dostawy dwóch elektrobusów. Do kompletu jeszcze wadium- oferta musi być zabezpieczona na kwotę 60 000 PLN.

Wstępny termin składania ofert gmina wyznaczyła na 30 maja. Ich cenie posłużą cztery kryteria. Najważniejsza jest cena, która ma 60%. Do 30% można wywalczyć dzięki odpowiednio długiemu okresowi gwarancji na baterie. Po 5% można zyskać za zaoferowanie elektrobusów z odpowiednim zawieszeniem osi przedniej oraz za konstrukcję szyby przedniej.

Miechów to miasto położone ok. 45 km na północ od Krakowa, w którym żyje ok. 11,5 tys. osób. Do tej pory nie organizowało ono komunikacji miejskiej. Dostawa elektrobusów ma zmienić ten stan. Jej głównym celem będzie skomunikowanie miasta z pociągami małopolskiej Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
Miechów
UM
elektrobus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....