TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Lux Express pojedzie do Bratysławy i Wiednia
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.01.2016 19:23:20 1 komentarz
Lux Express pojedzie do Bratysławy i Wiednia

Estoński przewoźnik autobusowy uruchomił sprzedaż biletów na nowe połączenie do Austrii i Słowacji. Pierwszy kurs Lux Expressu na nowej trasie Warszawa-Kielce-Kraków-Bratysława-Wiedeń odbędzie się 10 marca, a promocyjne bilety w cenie od 19 zł są już dostępne w systemie sprzedaży. Dla pierwszych 10 pasażerów Lux Express przygotował dodatkową atrakcję w postaci książkowych przewodników turystycznych po Bratysławie lub Wiedniu, w zależności od celu podróży.

Rozkład jazdy na nowym połączeniu obejmuje jeden kurs dziennie. Lux Express odjedzie z przystanku autobusowego przy stacji Metro Marymont o godz. 8:00, z Dworca Autobusowego w Kielcach o 11:00 oraz Dworca MDA w Krakowie o 13:30. Przyjazd do Autobusowej Stanicy w Bratysławie oraz Stadion Center na Engerthstraße we Wiedniu odpowiednio o 19:40 oraz 21:00. Po nocy spędzonej w hotelu mamy jeden lub kilka pełnych dni i wieczorów na załatwienie własnych spraw, ponieważ Lux Express wyjeżdża z Wiednia o godz. 0:30, a z Bratysławy o 2:15.

Przyjazd

Odjazd

Lux Express (Warszawa-Wiedeń-Warszawa)

Przyjazd

Odjazd


8:00

Warszawa, Metro Marymont, Włościańska 35A

14:10


10:55

11:00

Kielce D.A. Czarnowska

11:10

11:15

12:55

13:30

Kraków, MDA, Bosacka 18

8:45

9:15


19:40

Bratislava AS

1:55

2:15

21:00


Vienna, Engerthstraße Stadion Center


0:30

-?Liczymy, że podróż w komfortowych warunkach do Bratysławy i Wiednia spotka się z równie dużym zainteresowaniem pasażerów jak uruchomiona w ubiegłym roku trasa z Warszawy do Budapesztu. Podróż Lux Expressem do stolicy Węgier okazała się prawdziwym hitem wśród podróżnych? ? mówi Hannes Saarpuu, Prezes Grupy Lux Express. Nowa propozycja Lux Expressu nie jest typowym kursem międzynarodowym, ponieważ pasażerowie mogą rezerwować bilety również na połączenia krajowe na linii Warszawa-Kielce-Kraków.

Lux Express zachęca do wypróbowania nowej trasy proponując wyjątkowo niskie ceny do Wiednia i Bratysławy. Klienci będą mogli dotrzeć do stolic Austrii oraz Słowacji z Warszawy, Kielc i Krakowa już za 19 zł. Na wszystkich połączeniach obejmować będą stałe zniżki: -50% dla dzieci do 4 roku życia oraz -10% dla dzieci od 5 do 12 lat, młodzieży do 26 roku życia i osób powyżej 60 roku życia. Na nowej trasie do Wiednia i Bratysławy obowiązywać będzie program lojalnościowy PINS. W zależności od ilości odbytych podróży, zniżka w ramach PINS może sięgnąć nawet 40%.

Przypomnijmy, że Grupa Lux Express jest obecna na polski rynku przewozów autokarowych od 2012 roku. Początkowo jako Simple Express, a od ubiegłego roku również pod markami Lux Express i Lux Express Special. Połączenia międzynarodowe autokarami Lux Expressu obejmują trasy Wilno-Kowno-Warszawa-Poznań-Berlin, Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga, Warszawa-Kraków-Budapeszt. Z kolei połączenie międzynarodowe Warszawa-Wilno obsługują najbardziej luksusowe i komfortowe autobusy Lux Express Special. Od marca 2016 roku siatkę połączeń międzynarodowych uzupełni kurs Warszawa-Kielce-Kraków-Bratysława-Wiedeń.

Z kolei pierwsze krajowe połączenia autokarami Lux Expressu zostały otwarte w 2015 roku. Aktualny rozkład na trasach krajowych obejmuje 6 miast: Warszawę, Kraków, Rzeszów, Kielce, Tarnów i Jasło.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lux Express
Austria
Słowacja
  • WygodnaPodroz – 28.01.2016

    No wreszcie normalne Warunki podroży do Jozefa Franciszka a to Czerwony TROLL i Stare wynalazki firmy Jordan

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....