TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Lux Express pojedzie do Bratysławy i Wiednia
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.01.2016 19:23:20 1 komentarz
Lux Express pojedzie do Bratysławy i Wiednia

Estoński przewoźnik autobusowy uruchomił sprzedaż biletów na nowe połączenie do Austrii i Słowacji. Pierwszy kurs Lux Expressu na nowej trasie Warszawa-Kielce-Kraków-Bratysława-Wiedeń odbędzie się 10 marca, a promocyjne bilety w cenie od 19 zł są już dostępne w systemie sprzedaży. Dla pierwszych 10 pasażerów Lux Express przygotował dodatkową atrakcję w postaci książkowych przewodników turystycznych po Bratysławie lub Wiedniu, w zależności od celu podróży.

Rozkład jazdy na nowym połączeniu obejmuje jeden kurs dziennie. Lux Express odjedzie z przystanku autobusowego przy stacji Metro Marymont o godz. 8:00, z Dworca Autobusowego w Kielcach o 11:00 oraz Dworca MDA w Krakowie o 13:30. Przyjazd do Autobusowej Stanicy w Bratysławie oraz Stadion Center na Engerthstraße we Wiedniu odpowiednio o 19:40 oraz 21:00. Po nocy spędzonej w hotelu mamy jeden lub kilka pełnych dni i wieczorów na załatwienie własnych spraw, ponieważ Lux Express wyjeżdża z Wiednia o godz. 0:30, a z Bratysławy o 2:15.

Przyjazd

Odjazd

Lux Express (Warszawa-Wiedeń-Warszawa)

Przyjazd

Odjazd


8:00

Warszawa, Metro Marymont, Włościańska 35A

14:10


10:55

11:00

Kielce D.A. Czarnowska

11:10

11:15

12:55

13:30

Kraków, MDA, Bosacka 18

8:45

9:15


19:40

Bratislava AS

1:55

2:15

21:00


Vienna, Engerthstraße Stadion Center


0:30

-?Liczymy, że podróż w komfortowych warunkach do Bratysławy i Wiednia spotka się z równie dużym zainteresowaniem pasażerów jak uruchomiona w ubiegłym roku trasa z Warszawy do Budapesztu. Podróż Lux Expressem do stolicy Węgier okazała się prawdziwym hitem wśród podróżnych? ? mówi Hannes Saarpuu, Prezes Grupy Lux Express. Nowa propozycja Lux Expressu nie jest typowym kursem międzynarodowym, ponieważ pasażerowie mogą rezerwować bilety również na połączenia krajowe na linii Warszawa-Kielce-Kraków.

Lux Express zachęca do wypróbowania nowej trasy proponując wyjątkowo niskie ceny do Wiednia i Bratysławy. Klienci będą mogli dotrzeć do stolic Austrii oraz Słowacji z Warszawy, Kielc i Krakowa już za 19 zł. Na wszystkich połączeniach obejmować będą stałe zniżki: -50% dla dzieci do 4 roku życia oraz -10% dla dzieci od 5 do 12 lat, młodzieży do 26 roku życia i osób powyżej 60 roku życia. Na nowej trasie do Wiednia i Bratysławy obowiązywać będzie program lojalnościowy PINS. W zależności od ilości odbytych podróży, zniżka w ramach PINS może sięgnąć nawet 40%.

Przypomnijmy, że Grupa Lux Express jest obecna na polski rynku przewozów autokarowych od 2012 roku. Początkowo jako Simple Express, a od ubiegłego roku również pod markami Lux Express i Lux Express Special. Połączenia międzynarodowe autokarami Lux Expressu obejmują trasy Wilno-Kowno-Warszawa-Poznań-Berlin, Wilno-Warszawa-Wrocław-Praga, Warszawa-Kraków-Budapeszt. Z kolei połączenie międzynarodowe Warszawa-Wilno obsługują najbardziej luksusowe i komfortowe autobusy Lux Express Special. Od marca 2016 roku siatkę połączeń międzynarodowych uzupełni kurs Warszawa-Kielce-Kraków-Bratysława-Wiedeń.

Z kolei pierwsze krajowe połączenia autokarami Lux Expressu zostały otwarte w 2015 roku. Aktualny rozkład na trasach krajowych obejmuje 6 miast: Warszawę, Kraków, Rzeszów, Kielce, Tarnów i Jasło.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lux Express
Austria
Słowacja
  • WygodnaPodroz – 28.01.2016

    No wreszcie normalne Warunki podroży do Jozefa Franciszka a to Czerwony TROLL i Stare wynalazki firmy Jordan

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....