TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Linia P20 PolskiBus.com bije rekordy popularności
INFOBUS/POLSKIBUS.COM - Opublikowano: 03.09.2015 12:28:41 9 komentarzy
Linia P20 PolskiBus.com bije rekordy popularności

Nowa linia PolskiBus.com Lublin ? Kielce ? Kraków bije rekordy popularności ? poinformował przewoźnik. W ciągu zaledwie 4 tygodni od momentu rozpoczęcia sprzedaży sprzedanych zostało aż 10 000 biletów. Te wyniki sprawiają, że linia P20 w bardzo krótkim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych spośród całej siatki połączeń PolskiBus.com. Ceny biletów na wszystkie kursy zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

?Uruchamiając linię P20 Lublin ? Kielce ? Kraków byliśmy przekonani, że istnieje duże zapotrzebowanie na podróżowanie na tej trasie. Z ogromną satysfakcją informuję, że tak znakomite wyniki sprzedaży przekroczyły nasze najbardziej optymistyczne prognozy. Aż 10 000 sprzedanych biletów w ciągu zaledwie miesiąca utwierdza nas w przekonaniu, że mieszkańcy Lublina i okolic chcą podróżować komfortowymi, najwyższej jakości autokarami w przystępnych cenach. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim klientom PolskiBus.com za ogromne wsparcie w dążeniu do uruchomienia linii P20, gdyż bez tego nie odnieślibyśmy sukcesu. Pozytywne sygnały, które cały czas otrzymujemy od zadowolonych pasażerów, w tym od osób z niepełnosprawnościami, są dla nas największą nagrodą i mobilizują nas do dalszego rozwoju? ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Przypominamy, że kursy PolskiBus.com z Lublina do Krakowa przez Kielce są realizowane z przystanku Dworzec PKS o godzinach: 06:20, 11:50, 18:40 oraz 23:59. Natomiast autokary jadące z Krakowa w kierunku Lublina przez Kielce odjeżdżają z Małopolskiego Dworca Autobusowego, przy ul. Bosackiej 18, o godzinach: 06:30, 12:30, 18:00 oraz 00:15. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Jak informuje przewoźnik decydując się na podróż z PolskiBus.com pasażerowie otrzymują najwyższej jakości usługę, realizowaną flotę nowoczesnych i komfortowych autokarów, wyposażonych w klimatyzację, toaletę oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. W połączeniu z gniazdkami elektrycznymi, umieszczonymi pod siedzeniami, PolskiBus.com oferuje swobodne korzystanie z laptopów, telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych. Równie ważnym aspektem oferty przewoźnika jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu, dlatego każdy autokar PolskiBus.com wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Istotną częścią oferty PolskiBus.com jest także przystosowanie autokarów do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Wszystkie pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Przypomnijmy, że linia P20 została uruchomiona niejako jako odpowiedź przewoźnika na konieczność zawieszenia kursów linii P7 na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów na tym ostatnim odcinku. Jak się okazało nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i uruchomienie linii P20 jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Na trasie Kraków ? Lublin pojawił się nowy przewoźnik, a co za tym idzie nowa jakość usługi. Nie ma się zatem co dziwić zainteresowaniu pasażerów kursami PolskiBus.com.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
Lublin
Kraków
 • ANIA – 03.09.2015

  [komentarz usunięty, powód: komentarz niemerytoryczny]

 • f. – 04.09.2015

  ciekawe co na to politycy którzy twierdzili ze nowe połączenie nie jest konieczne i nie chcieli wydać zgody.

 • george – 04.09.2015

  PB jest mocny na trasach, gdzie nie ma alternatywy w postaci atrakcyjnego połączenia kolejowego, lub gdzie busiarze oszczędzają na taborze. PB po cichu skasował linię Szczecin - Berlin, wcześniej Szczecin-Warszawa.

 • MaTi – 04.09.2015

  Myślę, że trafnym pomysłem byłoby przedłużenie trasy Lublin - Kielce - Kraków aż do Bielska Białej. Po pierwsze trasa Bielsko - Kraków jest bardzo popularna (studenci, turyści). Po drugie w Bielsku jest ogromna liczba ludzi, która w poszukiwaniu pracy przesiedliła się z Lubelskiego i Podkarpacia do Bielska w latach 60'-90'.

 • Kiki – 04.09.2015

  Szczecin-Berlin wraca na trasę od 1 pazdziernika

 • Goocio – 05.09.2015

  Dzień Dobry. Czy tylko mi się zdaje, że ten tekst jest przez kogoś sponsorowany?

 • TranslatorPS – 05.09.2015

  Sponsorowany? Brzmi jak kopiuj-wklej typowego komunikatu prasowego rodem ze strony PolskiegoBusa...

 • karol – 08.09.2015

  gdyby to była polska firma to US i UKS by ją zniszczyli a tak robią dobrze Irlandczykowi. swoja drogą dlaczego nie ma polskiego konsorcjum jako przeciwwagi dla PB

 • Bodzio – 15.04.2016

  Jestem kierowcą Pb. Zastanawia mnie dlaczego jest tyle nienawiści w tych komentarzach. Powiem tyle- polski pracodawca mnie okradał a Szkot nie ;-)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....