TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Linia P20 PolskiBus.com bije rekordy popularności
INFOBUS/POLSKIBUS.COM - Opublikowano: 03.09.2015 12:28:41 9 komentarzy
Linia P20 PolskiBus.com bije rekordy popularności

Nowa linia PolskiBus.com Lublin ? Kielce ? Kraków bije rekordy popularności ? poinformował przewoźnik. W ciągu zaledwie 4 tygodni od momentu rozpoczęcia sprzedaży sprzedanych zostało aż 10 000 biletów. Te wyniki sprawiają, że linia P20 w bardzo krótkim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych spośród całej siatki połączeń PolskiBus.com. Ceny biletów na wszystkie kursy zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

?Uruchamiając linię P20 Lublin ? Kielce ? Kraków byliśmy przekonani, że istnieje duże zapotrzebowanie na podróżowanie na tej trasie. Z ogromną satysfakcją informuję, że tak znakomite wyniki sprzedaży przekroczyły nasze najbardziej optymistyczne prognozy. Aż 10 000 sprzedanych biletów w ciągu zaledwie miesiąca utwierdza nas w przekonaniu, że mieszkańcy Lublina i okolic chcą podróżować komfortowymi, najwyższej jakości autokarami w przystępnych cenach. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim klientom PolskiBus.com za ogromne wsparcie w dążeniu do uruchomienia linii P20, gdyż bez tego nie odnieślibyśmy sukcesu. Pozytywne sygnały, które cały czas otrzymujemy od zadowolonych pasażerów, w tym od osób z niepełnosprawnościami, są dla nas największą nagrodą i mobilizują nas do dalszego rozwoju? ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Przypominamy, że kursy PolskiBus.com z Lublina do Krakowa przez Kielce są realizowane z przystanku Dworzec PKS o godzinach: 06:20, 11:50, 18:40 oraz 23:59. Natomiast autokary jadące z Krakowa w kierunku Lublina przez Kielce odjeżdżają z Małopolskiego Dworca Autobusowego, przy ul. Bosackiej 18, o godzinach: 06:30, 12:30, 18:00 oraz 00:15. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Jak informuje przewoźnik decydując się na podróż z PolskiBus.com pasażerowie otrzymują najwyższej jakości usługę, realizowaną flotę nowoczesnych i komfortowych autokarów, wyposażonych w klimatyzację, toaletę oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. W połączeniu z gniazdkami elektrycznymi, umieszczonymi pod siedzeniami, PolskiBus.com oferuje swobodne korzystanie z laptopów, telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych. Równie ważnym aspektem oferty przewoźnika jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu, dlatego każdy autokar PolskiBus.com wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Istotną częścią oferty PolskiBus.com jest także przystosowanie autokarów do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Wszystkie pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Przypomnijmy, że linia P20 została uruchomiona niejako jako odpowiedź przewoźnika na konieczność zawieszenia kursów linii P7 na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów na tym ostatnim odcinku. Jak się okazało nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i uruchomienie linii P20 jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Na trasie Kraków ? Lublin pojawił się nowy przewoźnik, a co za tym idzie nowa jakość usługi. Nie ma się zatem co dziwić zainteresowaniu pasażerów kursami PolskiBus.com.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
Lublin
Kraków
 • ANIA – 03.09.2015

  [komentarz usunięty, powód: komentarz niemerytoryczny]

 • f. – 04.09.2015

  ciekawe co na to politycy którzy twierdzili ze nowe połączenie nie jest konieczne i nie chcieli wydać zgody.

 • george – 04.09.2015

  PB jest mocny na trasach, gdzie nie ma alternatywy w postaci atrakcyjnego połączenia kolejowego, lub gdzie busiarze oszczędzają na taborze. PB po cichu skasował linię Szczecin - Berlin, wcześniej Szczecin-Warszawa.

 • MaTi – 04.09.2015

  Myślę, że trafnym pomysłem byłoby przedłużenie trasy Lublin - Kielce - Kraków aż do Bielska Białej. Po pierwsze trasa Bielsko - Kraków jest bardzo popularna (studenci, turyści). Po drugie w Bielsku jest ogromna liczba ludzi, która w poszukiwaniu pracy przesiedliła się z Lubelskiego i Podkarpacia do Bielska w latach 60'-90'.

 • Kiki – 04.09.2015

  Szczecin-Berlin wraca na trasę od 1 pazdziernika

 • Goocio – 05.09.2015

  Dzień Dobry. Czy tylko mi się zdaje, że ten tekst jest przez kogoś sponsorowany?

 • TranslatorPS – 05.09.2015

  Sponsorowany? Brzmi jak kopiuj-wklej typowego komunikatu prasowego rodem ze strony PolskiegoBusa...

 • karol – 08.09.2015

  gdyby to była polska firma to US i UKS by ją zniszczyli a tak robią dobrze Irlandczykowi. swoja drogą dlaczego nie ma polskiego konsorcjum jako przeciwwagi dla PB

 • Bodzio – 15.04.2016

  Jestem kierowcą Pb. Zastanawia mnie dlaczego jest tyle nienawiści w tych komentarzach. Powiem tyle- polski pracodawca mnie okradał a Szkot nie ;-)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....