TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Krosno już ma Autosany SanCity 10LF!
INFOBUS.PL - Opublikowano: 11.04.2019 14:00:47
Krosno ma już 6 Autosanów SanCity 10LF!

Kolejne miasto doczekało się swoich Autosanów. W Krośnie jest już osiem SanCity 10LF. Pomarańczowo-srebrne "bociany" prezentują się znakomicie.

Przypomnijmy, że Krosno wiosną 2018 r. zamóiło w Autosanie osiem autobusów typu SanCity 10LF. Kontrakt opiewał na 8 550 960 PLN brutto. Oznaczało to, że jeden SanCity 10LF kosztowałby miasto 869 000 PLN netto. Autobusy miały trafić do Krosna jesienią ubiegłego roku. Producent jednak złapał opóźnienie, więc przelew od miasta będzie na niższą kwotę. W Krośnie nie ukrywali swojego zaniepokojenia tym faktem. W końcu dostawy wreszcie ruszyły. Na bazie MKS zameldowało się już komplet "dziesiątek" z logo bociana.

Czas na "bociany"
Krośnieński SanCity 10LF umożliwia podróż 101 pasażerom, w tym 23 na miejscach siedzących. Autosan zastosował fotele Ster 8MA. Z niskiej podłogi jest dostępnych sześć siedzeń. Niestety wśród nich jest jeden półtorak, który zlokalizowano przy trzecich drzwiach. Naszym zdaniem to nienajlepszy pomysł i kolejny raz na to zwracamy uwagę. Dostęp na pokład jest zapewniony przez trzy wejścia w układzie 2-2-2.

Czas na napęd. Jego sercem jest nim silnik Cummins ISB6.7E6 280B. To niespełna siedmiolitrowa jednostka napędowa o mocy 204 kW i 1082 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Została ona zblokowana z automatyczną skrzynią biegów Voith D854.6 Diwa 6.

Standard Krosna
Przestrzeń pasażerska jest klimatyzowana za pomocą agregatu Spheros Revo o mocy chłodniczej 25 kW. Naturalną wentylację zapewnia pięć okien przesuwnych, wentylatory dachowe oraz dwa sterowane elektrycznie szyberdachy.

System informacji pasażerskiej jest oparty na urządzeniach firmy R&G z Mielca. Mamy tu więc zewnętrzne trzy tablice diodowe o wysokiej rozdzielczości.W środku, za kabiną kierowcy mamy monitor LCD ETM23. Do tego oczywiście nie mogło zabraknąć głosowych zapowiedzi oraz systemu GPS. Zainstalowano dualne kasowniki KRG6KB3.

Nie wolno zapominać o malowaniu Autosanów. Malatura nadwozia oparta jest na dwóch kolorach- srebrnym i pomarańczowym. Dzięki temu autobusy prezentują się bardzo żywo i jednocześnie elegancko. Kolejny raz można powiedzieć, że inspiracja Rzeszowem wyszła in plus.

Nowe Autosany pozwalają MKS wycofać kolejne autobusy. Łącznie z zakupami hybryd od Volvo i midibusów od MMI flota przewoźnika będzie się prezentowała bardzo przyzwoicie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Krosno
UM
MKS Krosno
Autosan
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....