TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Kortrijk 2007 i program Voith DIWA Excellence
VOITH 25.09.2007 - Opublikowano: 25.09.2007 14:28:51
Kortrijk 2007 i program Voith DIWA Excellence

Na targach autobusowych w Kortrijk w Belgii, Voith Turbo przedstawi nowy program „DIWA Excellence”, którym ustanowi nowe standardy na polu serwisu i usług posprzedażnych w zakresie automatycznych skrzyń biegów autobusów miejskich. DIWA Excellence jest wszechstronną usługą i programem obsługi konserwacyjnej skrzyń biegów serii DIWA skupionym na dwóch zasadniczych korzyściach dla klienta:
- zwiększaniu dostępności użytkowanych pojazdów;
- zmniejszaniu kosztów dla operatorów, dzięki uszytym na miarę korzyściom dla flot wszystkich wielkości.
Pod względem redukcji kosztów, w programie DIWA Excellence odróżniane są koszty napraw i obsługi onserwacyjnej od opłat za codzienne funkcjonowanie w ruchu. W drugim przypadku koszty paliwa grają istotną rolę. Tylko dwa lub trzy procent mniejsze zużycie paliwa prowadzi do znacznych oszczędności, które mogą wynieść 10 tysięcy Euro, lub więcej, rocznie, nawet dla mniejszych operatorów. Voith w programie DIWA Excellence oferuje optymalizację zużycia paliwa. Poprzez dopasowany seryjnie układ kontroli przekładni, program przełączania biegów uzależniony od przyspieszenia można w znacznym stopniu zwiększyć oszczędności paliwa.
Kolejnym budowanym segmentem programu DIWA Excellence jest badanie działania pojazdu na podstawie gromadzonych danych obsługowych. Analiza ruchu może ujawnić ukryty potencjał oszczędności biorący się z bliższego spojrzenia na dany wycinek czasu, średnie prędkości, ilość zatrzymań na jednym kilometrze itd. Zapobiegawcza naprawa lub remont jest zawsze bardziej efektywny kosztowo niż działania naprawcze, np. po tym jak dany element się popsuje. DIWA Excellence wspiera profilaktykę - tu korzyścią jest to, że ten rodzaj utrzymania autobusów może zostać zaplanowany z góry, prowadząc do wyższej ogólnej dostępności floty.
DIWA Excellence oferuje serie narzędzi profilaktycznych. Rozciągają się one od „kontroli zdrowia”do „zdalnej diagnozy przekładni”. Sprawdzanie zdrowia jest rekomendowane dla przekładni z wyższymi przebiegami co będzie szczególnie korzystne dla użytkowników samochodów z drugiej ręki którzy chcą otrzymać szybką i przystępną analizę kondycji skrzyni biegów. Wszechstronne badanie przekładni i jej urządzeń peryferyjnych pomaga zdecydować, czy i / lub kiedy należy przeprowadzić gruntowny przegląd - z zaletą znacząco obniżenia kosztów wynikających z profilaktycznych działań.
Podczas gdy „kontrola zdrowia”dostarcza analizę punkt po punkcie, oprogramowanie przekładni pozwala na ciągły monitoring. Zależnie od, uzyskanej od producenta pojazdu, zgody na oprogramowanie przekładni, Voith oferuje rozszerzenie modułu na ciągły monitoring stanu przekładni. Z tym modułem optymalny punkt dla profilaktycznej konserwacji może być określony z jeszcze większą precyzją, szczególnie w połączeniu ze zdalną diagnozą przekładni, poprzez, np. sieć WLAN. Oczywiście Voith również oferuje wymianę przekładni lub wymianę części głównych komponentów przekładni DIWA. Wymiana części również dostarcza gwarancji operatorom, że dostają oni komponenty, które spełniają normy jakościowe, są produkowane i testowane według standardów firmy Voith.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Voith
Belgia
Kortrijk

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....