TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Kolejne MINI-zakupy w Łomży
INFOBUS.PL - Opublikowano: 13.12.2018 16:00:48
Kolejne MINI-zakupy w Łomży

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży zasmakowało w autobusach klasy MINI. Przewoźnik szuka właśnie dostawcy dwóch kolejnych takich, prawie nowych pojazdów. Muszą one bowiem być wyprodukowane nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dostawą do Łomży.

Minibusy, których chce łomżyński przewoźnik muszą być jednej marki i w danym typie identyczne pod względem konstrukcyjnym, parametrów technicznych, kompletacji i wyposażenia, Pojazdy muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2017 r. Dodatkowym obostrzeniem jest wymóg, aby autobusy były wyprodukowane nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dostawą oraz nie mieć przebiegi nie większe niż 10 000 km.

MPK interesują pojazdy z nadwoziami o długości 5,5 – 6 m i szerokie na 2 – 2,55 m. Muszą być wysokie na 2,7 - 2,9 m. Każdy pomieści min. 20 pasażerów, w tym min. 10 na miejscach siedzących. Przynajmniej 5 osób ma mieć możliwość podróży na stojąco. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez jedną parę dwuskrzydłowych drzwi.

Minibusy muszą być napędzane silnikami diesla. Jednostki muszą spełniać min. normę Euro 5 oraz być nie słabsze niż 120 KM. MPK daje oferentom pełną dowolność w doborze skrzyni biegów. Z kolei układ jezdny ma być oparty na dwóch niezależnych osiach.

Autobusy muszą być klimatyzowane za pomocą agregatów o mocy min. 12 kW. Przewoźnik wymaga, aby były one objęte min. dwuletnią gwarancją całopojazdową. Mają one zostać dostarczone do Łomży w ciągu maksymalnie 60 dni od podpisania umowy.

Pora więc na warunki formalne. Są one bardzo liberalne i sprowadzają się do spełnienia jedynie dwóch wymogów. Warunek doświadczenia MPK uzna za spełniony, jeśli wykonawca dostarczył w ciągu ostatnich 3 lat przynajmniej jeden autobus o wartości min. 150 000 PLN. Ofertę należy zabezpieczyć wadium, które wynosi 10 000 PLN.

Termin składania ofert mija 17 grudnia. Ich ocenie posłużą trzy proste kryteria. Cena to maksymalnie 60%. Pozostałe 40% punktów jest do zdobycia za objęcie pojazdów min. czteroletnią gwarancją oraz zaoferowanie konstrukcji z silnikami spełniającymi normę Euro 6.

To drugi w tym roku zakup przez łomżyńskie MPK małych autobusów. Przewoźnik kupi od firmy WOWO z Białegostoku dwa minibusy za 457 830,60 PLN brutto. Będą to najprawdopodobniej Karsany Jest. Szybka decyzja o zakupie kolejnych pojazdów, które mają podobne walory użytkowe zapewne wynika z tego, że MPK wie czego chce.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
MPK Łomża
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....