TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Kolej: Będziemy strajkować. Stagecoach: I bardzo dobrze!
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.12.2015 14:00:30 1 komentarz
Kolej: Będziemy strajkować. Stagecoach: I bardzo dobrze!

Linia pociągów sypialnych Caledonian Sleeper, łączą co noc Szkocję i Anglię, szykuje się do akcji protestacyjnej pomiędzy 22 grudnia a 24 grudnia. To doskonały prezent świąteczny dla autobusowych przewoźników. Stagecoach już przygotował ?strajkową? ofertę. Na okres 48-godzinnego protestu firma zapewnia w swoich autokarach i nightlinerach aż 5200 miejsc. Tym samym przewoźnik zdobywa marketingowo bardzo ważny dla siebie fragment rynku, gdzie od dwóch lat bezpośrednio konkuruje z koleją swoją ofertą megabusGold.com.

Sypialne autokary Stagecoach oferują nocny transport z Londynu do wielu miast w Szkocji, w tym Aberdeen, Aviemore, Cumbernauld, Dundee, Dunfermline, Edynburg, Falkirk, Glasgow, Inverkeithing, Inverness, Perth i Kinross. Oferta realizowana jest co noc ? także przez cały okres świąteczny.

Dyrektor zarządzający megabus.com, Edward Hodgson powiedział: - "Nasze autobusy zapewniają tysiące miejsc ? i łóżek ? dla podróżnych, a większość naszych usług będzie normalnie działać przez większość sezonu świątecznego. Mamy zdolność zarówno w ciągu dnia, jak i nocy pomóc tym pasażerom, którzy wobec planowanego strajku kolejowego mogą mieć problem z dostaniem się do swoich domów na Boże Narodzenie."

megabus.com ? podobnie jak PoskiBus.com ? należy do szkockiego koncernu Stagecoach Group i działa na transportowym rynku w Wielkiej Brytanii od 2003 r. Trzy lata później uruchomiono pierwszą linię w Ameryki Północnej, a w kontynentalnej Europie ? w 2012 r. Obecnie autobusy przewoźnika obsługują ok. 160 miejsc w Europie, w tym Kolonię, Frankfurt, Monachium, Berlin, Hamburg, Londyn, Manchester, Glasgow, Edynburg, Paryż, Amsterdam, Bruksela, Lyon, Tuluza, Barcelona, ??Lille, Rzym, Mediolan i Neapol. megabus.com przewozi ponad 15 mln pasażerów rocznie w całej Europie i Ameryce Północnej. Firma zatrudnia ponad 600 osób w Wielkiej Brytanii i Europie, a kolejne 1000 w Ameryce Północnej.

Z kolei cała grupa Stagecoach przewozi około 3 mln pasażerów dziennie i zatrudnia około 39.000 osób. Jej flota to około 13.000 pojazdów, w tym autobusy, autokary, pociągi i tramwaje.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stagecoach
megabus.com
  • Kicha – 01.01.2016

    Przydały by się takie z południa na północ.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....