TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Jesteś tutaj: Blogi / Karol Wach 
Kilka uwag z podróży LuxExpress do Budapesztu
Karol Wach - Opublikowano: 05.10.2015 10:40:41 | O autorze | Poprzednie wpisy

Zaraz zapewne zostanę przez co niektórych posądzony o reklamowanie przewoźnika, o to, że dostałem darmowe bilety, więcej darmowej kawy albo lepsze słuchawki. Ale zaryzykuję. Otóż w ostatnim tygodniu września wybrałem się w podróż do Budapesztu z LuxExpress. Nie żałuję! Bo autobusami tego przewoźnika jedzie się komfortowo. Bardzo wygodne siedzenia robią swoje i prawie 12-godzinnej podróży nie czuje się wcale w kościach, czego nie można powiedzieć o wszystkich siedziskach u konkurencji.

Siedzenia to jednak nie wszystko. Pasażerowie udający się do Budapesztu dostają darmowe słuchawki, butelkę wody i nieograniczoną ilość kawy, herbaty czy czekolady z ekspresu. LuxExpress jest chyba w tej chwili jedynym przewoźnikiem, który taką usługę oferuje swoim pasażerom. Ja przynajmniej innego nie spotkałem.

Jako jedyna firma (rzecz jasna razem z Siemple Express) zapewnia też pokładowy system rozrywki, z którego można skorzystać w tabletach. Każdy pasażer ma przed sobą swój. Trochę uwag można mieć do Internetu, ale tragedii nie ma. Działa.

Przed wyjazdem słyszałem wiele krytycznych uwag pod adresem kierowców tego przewoźnika. Otóż okazały się one zupełnie nieuzasadnione. Kierowcy, przynajmniej ci, którzy obsługiwali moje kursy, byli przede wszystkim profesjonalistami. Elastycznymi i dobrze reagującymi na zmieniającą się sytuację, typu przejściowe kłopoty z przepełnioną toaletą. I dzięki temu kurs nie został znacząco opóźniony (mimo 40 km objazdu na Słowacji), bo nikt z pasażerów nie odpowiadał pięknym za nadobne. Nie było na co odpowiadać. A takie sytuacje, że było też już mi się zdarzały.

Polecam podróże z LuxExpress. Jest komfortowo i wcale niedrogo. Uruchomienie trasy Warszawa ? Kraków ? Budapeszt to strzał w dziesiątkę. Czekam z niecierpliwością na kolejne stolice zwłaszcza z Europy Środkowej i Wschodniej :)

Na koniec raz jeszcze wracam do biletu. Kupiłem go i jak ktoś jest bardzo ciekawy mogę go pokazać. Zapłaciłem za niego 44 zł (bilet w obie strony). Nie dostałem go od przewoźnika. I nie dlatego piszę, że polecam usługi LexExpress, że dostałem darmowy bilet, ale dlatego, że jest on rzetelnym i komfortowym przewoźnikiem!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Poprzednie wpisy na blogu:

  Wszystkie wpisy

  Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

  Dodaj komentarz

  Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
  Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

  Twój planner podróży


  Z:
  DO:
  DATA
  ODJAZDU
  CZAS
  ODJAZDU

  SZUKAJ
  Newsletter

  Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
  Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
  Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...