TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Jesienne zmiany w Lux Express. Bez Rzeszowa
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.09.2016 15:40:57
Jesienne zmiany w Lux Express. Bez Rzeszowa

Lux Express zapowiada zmiany w jesiennym rozkładzie jazdy. Dotyczą one połączeń do Pragi i Budapesztu, cieszących się dużą popularnością w sezonie wakacyjnym. Dodatkowo od połowy września Lux Express zawiesza połączenie pomiędzy Warszawą i Rzeszowem. Częstotliwość i godziny kursowania na trasach Kraków-Wiedeń, Warszawa-Berlin oraz Warszawa-Wilno pozostają bez zmian.

Bez Rzeszowa

Pierwsza z zapowiedzianych zmian wejdzie w życie w połowie września. Lux Express zawiesza połączenie pomiędzy Warszawą i stolicą Podkarpacia. Ostatnie kursy na trasie Warszawa-Rzeszów są planowane na 18 września (niedziela). Przewoźnik nie informuje o planowanej dacie wznowienia kursowania na tej linii.

Do Czech i na Węgry

Dwie kolejne zmiany w rozkładzie Lux Expressu zostaną wprowadzone 17 października i dotyczą połączeń do stolic Czech i Węgier. Poza sezonem przewoźnik skraca kursy na trasie Warszawa-Praga (9:55) i Praga-Warszawa (23:40) do odcinka Kraków-Brno-Praga (podróż w godzinach 11:00-18:30 z Krakowa oraz 23:40-7:00 z Pragi).

Rozkład nocnych kursów na trasie Warszawa-Kraków-Brno-Praga pozostaje bez zmian.

Jesienne zmiany są ważne również dla podróżujących z Krakowa do stolicy Węgier. Obecnie Lux Express realizuje 3 kursy dziennie w każdym kierunku. W okresie od połowy października do 30 kwietnia 2017 roku zostanie zawieszony jeden kurs. Autobusy Lux Expressu odjadą z Krakowa o godz. 12:00 i 23:50, a z Budapesztu o godz. 15:45 i 23:50.

Prezes tłumaczy

- ?Regularnie analizujemy rynek i zainteresowanie pasażerów poszczególnymi trasami, aby dostosować liczbę kursów i godziny przejazdów do zmian sezonowych. Tak też było w przypadku letniego rozkładu jazdy Lux Expressu, który został dobrze przyjęty przez naszych pasażerów. Klienci cenili sobie możliwość wyboru spośród wielu opcji wyjazdu z Krakowa i Warszawy. A wszystko w przystępnej cenie i w wysokim standardzie. Szczyt sezonu turystycznego przypada latem, dlatego po tym okresie zmiany w ofertach przewoźników są rzeczą naturalną? ? komentuje Hannes Saarpuu, prezes Grupy Lux Express.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lux Express
Czechy
Węgry
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...