TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Jesienna promocja Interrail. Wakacyjne podróże koleją w niższej cenie
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.07.2019 15:06:14
Jesienna promocja Interrail. Wakacyjne podróże koleją w niższej cenie (foto: M. Pretersen)

Wakacje jesienią to doskonała okazja, by poznać Europę ubraną w zupełnie inne barwy. Planując wyprawy poza sezonem warto skorzystać z najnowszej promocji na Interrail Global Pass, umożliwiającej tańsze podróże po 31 krajach kontynentu.

Podróże poza sezonem pozwalają przyjrzeć się pozornie znanym miejscom i kierunkom z zupełnie innej perspektywy. To także doskonała okazja, aby skorzystać z tańszych powakacyjnych ofert i zaoszczędzić na kosztach wyjazdu. Nie brakuje powodów, by urlop zaplanować na jesień, a w podróż ruszyć koleją. Takie rozwiązanie wybierają każdego roku tysiące Europejczyków podróżujących z Interrail. Liczba takich osób od kilku lat regularnie rośnie.

Europa w kolorach jesieni

Skąpana w barwach jesieni Szwajcaria, pełen urokliwych uliczek Paryż, wrzesień i październik obfitujące w liczne niemieckie festiwale z Oktoberfest na czele, czy wciąż ciepłe i słoneczne południowe regiony Włoch. Do wielu z nich można wygodnie dojechać koleją korzystając z oferty Interrail. Dzięki niej można poruszać się na jednym bilecie Interrail Global Pass po 31 krajach Europy m.in. we Francji, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Austrii czy Wielkiej Brytanii lub kupując Interrail One Country Pass zwiedzić dokładniej jeden wybrany kraj. Jak wynika z danych stowarzyszenia kolejowego Eurail Group, w przypadku biletów One Country Pass pasażerowie najczęściej wybierają podróż po Włoszech, Niemczech, Francji lub Szwajcarii. Najwięcej biletów kupili natomiast mieszkańcy tej ostatniej. Oferta Interrail cieszy się także dużym zainteresowaniem Brytyjczyków, Niemców, Szwedów oraz Holendrów. Podróże z Interrail są popularne zwłaszcza wśród osób młodych, które dodatkowo każdego roku zyskują szanse wygrania darmowej podróży po Europie w ramach konkursu DiscoverEU. Od uruchomienia inicjatywy w 2018 r. na taką wyprawę po kontynencie ruszyło prawie 50 tys. młodych ludzi.

Tańsze podróże z Interrail

Planując jesienne podróże koleją po Europie, warto skorzystać z trwającej promocji "Złota Jesień". Przez miesiąc, aż do 15 sierpnia, na stronie www.interrail.eu oraz w Centrum Obsługi Klienta na Dworcu Warszawa Centralna można nabyć bilety Interrail Global Pass z 10% zniżką na podróże od 16 września aż do 15 grudnia 2019 r. włącznie. Dzięki temu będąc osobą do 27. roku życia można kupić bilet na 3 dni nielimitowanych przejazdów do wykorzystania w ciągu jednego miesiąca za ok. 150 euro, a na 5 dni przejazdów za 195 euro. Z kolei w przypadku seniorów za te same bilety po zniżce przyjdzie zapłacić odpowiednio ok. 176 euro i ok. 229 euro. Oferta Interrail Global Pass jest niezwykle elastyczna i pozwala dopasować typ biletu do zaplanowanej podróży. Pasażerowie mogą wybierać spośród biletów uprawniających do nielimitowanej liczby przejazdów w ciągu 3, 5 lub 7 dni w czasie jednego miesiąca, 10 lub 15 dni w ciągu dwóch miesięcy, nieprzerwanego podróżowania przez 15 lub 22 następujące po sobie dni lub przez cały miesiąc, dwa lub trzy miesiące.

W Polsce bilety Interrail honoruje m.in. PKP Intercity. Więcej informacji o ofercie można znaleźć w dedykowanej Interrail zakładce na stronie PKP Intercity oraz na stronie internetowej www.interrail.eu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Interrail

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....