TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Jaworzno: "Zachęcająca taryfa dla Jaworznian"
Konrad Bek - Opublikowano: 15.10.2015 17:29:24 2 komentarze
Jaworzno: "Zachęcająca taryfa dla Jaworznian"

Jaworznickie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej zmienia taryfę biletową, przede wszystkim z korzyścią dla pasażera ? taniej za więcej.

30 listopada br. wprowadzona zostanie w życie zmiana, którą odczują najbardziej pasażerowie linii ponadlokalnych, tj. A, E i J. Dotychczas obowiązujący bilet 24-godzinny, który obecnie kosztuje 10zł ? normalny i odpowiednio 5 zł ? bilet ulgowy, zostanie zastąpiony biletem dziennym, upoważniającym do przejazdu wszystkimi liniami na terenie całej sieci PKM Sp. z o.o., ważnym do godz. 24 dnia, w którym został zakupiony.

Nowy bilet na okaziciela dostępny będzie u kierowców i w automatach biletowych. Za jedyne 5 zł (cena biletu ulgowego to odpowiednio 2,50 zł) podróżny pozyska bilet uprawniający do nieograniczonej ilości podróży w ciągu dnia. Warto nadmienić, że obecne ceny biletu jednorazowy na trasie z Jaworzna do Katowic kosztuje 4,60 zł. W związku ze zmianą, pasażer, który kupi bilet dzienny, zapłaci tylko 5 zł w obie strony ww. kierunku. W tej cenie również można dokonać dowolną ilość przesiadek.

Jednocześnie obniżeniu ulegnie cena biletu 7-dniowego na okaziciela, który po zmianie kosztować będzie odpowiednio: normalny 30 zł (obecnie kosztuje 36 zł) i ulgowy ? 15 zł (odpowiednio 18 zł).

?Wprowadzane rozwiązanie adresujemy szczególnie do osób korzystających z połączeń ponadlokalnych, licząc, iż atrakcyjna cena biletu przekona pasażerów do podróży wygodnym autobusem? ? można przeczytać w komunikacie PKM Jaworzno.

Porównując do cenników z innych miast, oferta z Jaworzno plasuje się na samej górze, ponieważ w przeciwieństwie do organizatorów transportu ze Śląska ? oferta zachęca przeciętnego mieszkańca miasta do podróżowania komunikacją miejską. Do tej pory w sąsiednim KZK GOP nie uruchomiono podobnej usługi w tak niskiej cenie, mimo, to planowane jest wprowadzenie zmian w cenniku już w styczniu przyszłego roku. W tyskim MZK za 1,50 zł możemy podróżować przez 5 minut. Z kolei w rybnickim ZTZ za 1,40 zł przejedziemy aż dwa przystanki, a jastrzębskie MZK proponuje podróż do 5 przystanków za 1,20 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKM Jaworzno
  • parówka – 17.10.2015

    wow! to naprawde niesamowita cena

  • wkurzony pasażer kzkgop – 31.05.2016

    proszę Jaworzno sprzedaje bilet za 5 zł na cały dzień a kzkgop likwiduje 24 godzinne bo im się nie opłaca. Byłem w BOK w Sosnowcu pod "patelnią" aby zamówić kartę ŚKUP. Okazuje się że nie mogę tego zrobić w BOK bo oni tym się nie zajmują. Ale panienka siedzi i kasuje pensję 3 tys. za nic nierobienie ignorancja. kiedyś byłem tam to przyjął mnie pracownik KZKGOP w koszulce " działkowej" to jest skandal ! to jest praca a nie impreza na działkach! KZKGOP powinni kopnąć w dupę . pomijam przymus posiadania kart ŚKUP bo inaczej KZKGOP musiałby zwracać koszty do UE. brakuje 150 tys wydanych kart to zmuszają ludzi.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....