TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Jaworzno: "Zachęcająca taryfa dla Jaworznian"
Konrad Bek - Opublikowano: 15.10.2015 17:29:24 2 komentarze
Jaworzno: "Zachęcająca taryfa dla Jaworznian"

Jaworznickie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej zmienia taryfę biletową, przede wszystkim z korzyścią dla pasażera ? taniej za więcej.

30 listopada br. wprowadzona zostanie w życie zmiana, którą odczują najbardziej pasażerowie linii ponadlokalnych, tj. A, E i J. Dotychczas obowiązujący bilet 24-godzinny, który obecnie kosztuje 10zł ? normalny i odpowiednio 5 zł ? bilet ulgowy, zostanie zastąpiony biletem dziennym, upoważniającym do przejazdu wszystkimi liniami na terenie całej sieci PKM Sp. z o.o., ważnym do godz. 24 dnia, w którym został zakupiony.

Nowy bilet na okaziciela dostępny będzie u kierowców i w automatach biletowych. Za jedyne 5 zł (cena biletu ulgowego to odpowiednio 2,50 zł) podróżny pozyska bilet uprawniający do nieograniczonej ilości podróży w ciągu dnia. Warto nadmienić, że obecne ceny biletu jednorazowy na trasie z Jaworzna do Katowic kosztuje 4,60 zł. W związku ze zmianą, pasażer, który kupi bilet dzienny, zapłaci tylko 5 zł w obie strony ww. kierunku. W tej cenie również można dokonać dowolną ilość przesiadek.

Jednocześnie obniżeniu ulegnie cena biletu 7-dniowego na okaziciela, który po zmianie kosztować będzie odpowiednio: normalny 30 zł (obecnie kosztuje 36 zł) i ulgowy ? 15 zł (odpowiednio 18 zł).

?Wprowadzane rozwiązanie adresujemy szczególnie do osób korzystających z połączeń ponadlokalnych, licząc, iż atrakcyjna cena biletu przekona pasażerów do podróży wygodnym autobusem? ? można przeczytać w komunikacie PKM Jaworzno.

Porównując do cenników z innych miast, oferta z Jaworzno plasuje się na samej górze, ponieważ w przeciwieństwie do organizatorów transportu ze Śląska ? oferta zachęca przeciętnego mieszkańca miasta do podróżowania komunikacją miejską. Do tej pory w sąsiednim KZK GOP nie uruchomiono podobnej usługi w tak niskiej cenie, mimo, to planowane jest wprowadzenie zmian w cenniku już w styczniu przyszłego roku. W tyskim MZK za 1,50 zł możemy podróżować przez 5 minut. Z kolei w rybnickim ZTZ za 1,40 zł przejedziemy aż dwa przystanki, a jastrzębskie MZK proponuje podróż do 5 przystanków za 1,20 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKM Jaworzno
  • parówka – 17.10.2015

    wow! to naprawde niesamowita cena

  • wkurzony pasażer kzkgop – 31.05.2016

    proszę Jaworzno sprzedaje bilet za 5 zł na cały dzień a kzkgop likwiduje 24 godzinne bo im się nie opłaca. Byłem w BOK w Sosnowcu pod "patelnią" aby zamówić kartę ŚKUP. Okazuje się że nie mogę tego zrobić w BOK bo oni tym się nie zajmują. Ale panienka siedzi i kasuje pensję 3 tys. za nic nierobienie ignorancja. kiedyś byłem tam to przyjął mnie pracownik KZKGOP w koszulce " działkowej" to jest skandal ! to jest praca a nie impreza na działkach! KZKGOP powinni kopnąć w dupę . pomijam przymus posiadania kart ŚKUP bo inaczej KZKGOP musiałby zwracać koszty do UE. brakuje 150 tys wydanych kart to zmuszają ludzi.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....