TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Inter-Car w serwisowej sieci Evobus Polska
Konrad Bek - Opublikowano: 12.09.2016 11:24:48 1 komentarz
Inter-Car w serwisowej sieci Evobus Polska

10 września br. odbył się w Świerklanach piknik połączony z oficjalnym przyznaniem serwisowej autoryzacji dla Inter-Car na obsługę autobusów Mercedes-Benz i Setra. Sam warsztat działa pełną parą od czerwca. Impreza odbyła się terenie firmy, znajdującym się tuż przy węźle autostrady A1, pod adresem ul Żorska 39, 44-266 Świerklany. Godziny otwarcia serwisu to 08:00?19:00

Wybór spółki Inter-Car na serwisowego partnera OMNIplus nie jest przypadkowy. Firma od kilku lat aktywnie działa w branży autobusowej. W grudniu 2014 roku, na terenie firmy, miało miejsce przekazanie Mercedesów Conecto dla rybnickiego Transgóru, a w czerwcu br. spółka Inter-Car oficjalnie otworzyła swój serwis w Świerklanach, który to punkt ? podobnie jak inne oddziały z sieci OMNIplus ? oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży TCO. To przede wszystkim naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz oraz autobusów.

Autobusowy piknik

Przybyli do Świerklan goście oraz prasa mogła podziwiać udostępnione mediom pojazdy spod znaku gwiazdy ? autokar Mercedes-Benz Tourismo 15RHD oraz pojazdy użytkowe. Oprócz prezentacji nie zabrakło również smacznego cateringu i atrakcji dla dzieci, a na scenie czas umilał zespół ?B.A.R.? oraz Grzegorz Loska.

Strategiczne miejsce

-?Świerklański serwis świadczy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla autobusów Mercedes-Benz i Setra od czerwca br. ? mówił podczas pikniku Jacek Korczak-Siwicki, regionalny kierownik sprzedaży autobusów Mercedes-Benz. - Klienci doceniają fachowość, chęci, możliwości tutejszego serwisu, a jako, że przekaz ustny jest najlepszy, toteż przyjeżdżają tutaj klienci nawet z Opolszczyzny. To samo dotyczy się części ciężarowej. Ogromnym plusem jest lokalizacja przy samej autostradzie A1, która obsługuje ruch Zachód-Wschód. Dodatkowo to dla nas nowe miejsce do prezentacji autobusów ? już teraz nowych, a za moment także używanych.?

Serwis to nie wszystko

Współpraca EvoBus Polska i Inter-Car przebiega na tyle dobrze, że już pojawiają się pomysły na kolejne wspólne przedsięwzięcia. Niemiecki producent chce tutaj nie tylko serwisować swoje autobusy, ale także przekazywać je klientom.

??Docelowo chcielibyśmy uruchomić tutaj  punkt wydawania autobusów dla klientów z południowej części Polski. Będzie to również przyczółek dla autobusów testowych i demo? ? zapowiada Jacek Korczak-Siwicki. - ?Mamy tu piękną bazę serwisową, duże możliwości garażowania autobusami oraz punkt do obsługi serwisu i sprzedaży w jednym, a to wszystko w dogodnym punkcie na mapie Górnego Śląska. Moim zdaniem takie połączenie przyniesie już niebawem obopólne korzyści, zarówno dla EvoBus, jak i dla firmy Inter-Car. Najważniejsze jednak dla nas jest to, że zyska klient, który zaoszczędzi swój czas i pieniądze? ? podkreśla Siwicki.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Mercedes-Benz
Setra
EvoBus
serwis
OMNIplus
Inter-Car

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....