TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Scania w całej okazałości
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.09.2016 16:48:56
fot. InfoBus.pl

Pojazdy nowej generacji to niekwestionowane gwiazdy stoiska Scania podczas tegorocznych targów IAA. Dodatkowo, goście wydarzenia będą mogli również zobaczyć samochód hybrydowy Scania, pojazd zasilany gazem LNG, ciągnik Crown Edition oraz rozwiązania dla autobusów.

Wśród atrakcji zgormadzonych na ekspozycji Scania znalazły się aż cztery pojazdy nowej generacji oraz przekrój nowej kabiny. Firma wchodzi w szczytową fazę prezentacji nowego modelu. Dziennikarze czołowych, europejskich czasopism branżowych mieli już okazję odwiedzić Södertälje, aby osobiście wypróbować pierwsze wersje samochodów nowej generacji, których przeznaczeniem jest transport długodystansowy. Pojazdy przyczyniają się do ograniczenia zużycia paliwa o 5%, co zwiększa zysk przedsiębiorcy i obniża emisję CO2.

? "Zainteresowanie z jakim spotkały się pojazdy Scania nowej generacji, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zdawaliśmy sobie sprawę z ogromnych nadziei rozbudzonych przez nowy model, jednak tak dobre przyjęcie było dla nas zupełnym zaskoczeniem. Co istotne, równolegle z pojazdami nowej generacji, wprowadzamy też nowe podejście do klienta. Opiera się ono na dialogu na temat zysku, zrównoważonego rozwoju oraz rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy całkowicie skoncentrowani na kliencie i potencjalnym zysku, jaki może osiągać inwestując w naszą ofertę. Tym samym, w Scania redefiniujemy klasę "premium" jeśli chodzi o branżę transportową" ? komentuje Christopher Podgorski, Senior Vice President, Scania Trucks.

Szeroki przekrój znakomitych rozwiązań

Goście odwiedzający stoisko Scania mogą także obejrzeć cieszącą się olbrzymim powodzeniem obecną gamę pojazdów producenta, określaną jako "najlepsza w historii" ze względu na swoją znakomitą jakość. Jej czołowym przedstawicielem jest doskonale wyposażony samochód ciężarowy Crown Edition, prezentowany na IAA w wersji dla sektora leśnego. Dotychczasowa gama samochodów ciężarowych Scania będzie nadal produkowana, równolegle z pojazdami nowej generacji.

Prezentowana podczas targów oferta Scania obejmuje także pojazdy, które podnoszą efektywność klientów jeśli chodzi o rozwiązania przyjazne dla środowiska. Wśród nich znalazł się samochód zasilany skroplonym gazem ziemnym (LNG), przystosowany do pokonywania dużych odległości bez tankowania, a także wyjątkowa hybryda, która może być napędzana uwodornionym olejem roślinnym (HVO), a w trybie elektrycznym jest cicha i bezemisyjna.

Dodatkową ozdobą ekspozycji Scania jest część poświęcona autobusom, a zwłaszcza Scania Citywide LE, hybrydowy autobus do pracy na liniach miejskich, podmiejskich i międzymiastowych. Zwiedzający mogą również oglądać zasilany gazem pojazd Scania Interlink LD. Jest to pierwszy w historii autobus z podłogą na normalnej wysokości, z napędem wyłącznie na gaz. Autobus został wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów Scania Opticruise, przyczyniającą się do obniżenia zużycia paliwa i doskonale sprawdzającą się na liniach podmiejskich i międzymiastowych. Ponadto zaprezentowano Scania Interlink HD z silnikiem Scania o mocy 450 KM, wyposażonym wyłącznie w SCR i zoptymalizowanym pod kątem niskiego spalania.

? "Podczas targów przedstawiamy niezwykle bogatą ofertę, która jasno wskazuje, że dla branży stojącej przed nowymi wyzwaniami, możemy zaoferować optymalne rozwiązania dostępne tu i teraz" ? komentuje Klas Dahlberg, Senior Vice President, Scania Buses and Coaches.

Podczas IAA nie mogło zabraknąć rozwiązań telematycznych Scania i powiązanych z nimi usługi, tworzących "ekosystem" wspierający klientów w maksymalizacji zysku. Ich kluczowym elementem są programy obsługowo-naprawcze z dynamicznymi kontraktami serwisowymi, które zapewniają każdemu pojazdowi właściwą obsługę, bazującą na rzeczywistych warunkach eksploatacji.

Scania jeszcze nigdy nie prezentowała na IAA tak silnej oferty. Pojazdy nowej generacji w połączeniu z dedykowanymi, zrównoważonymi rozwiązaniami opartymi na telematyce, przeznaczonymi do pojazdów ciężarowych i autobusów, mogą okazać się interesujące dla dużej grupy zwiedzających.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Scania
IAA
CNG
LNG
hybryda
Interlink

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....