TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Scania o swoich pojazdach - "najlepsze w historii" [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.09.2016 15:49:37
IAA 20156: Scania o swoich produktach ? "najlepsze w historii" [FILM]

21 września na targach IAA Scania zorganizowała konferencję prasową. Goście mogli zobaczyć też szeroką gamę pojazdów, określaną przez szwedzkiego producenta jako "najlepszą w historii".  Zobaczcie, jakie tematy poruszano podczas środowego spotkania i ile miejsca zostało poświęcone autobusom:

Prezentowana podczas targów oferta Scania objęła nie tylko ciężarówki (nagrodzone na IAA tytułem "Truck of the Yar 2017", ale także pojazdy, które podnoszą efektywność klientów jeśli chodzi o rozwiązania przyjazne dla środowiska. Wśród nich znalazł się samochód zasilany skroplonym gazem ziemnym (LNG), przystosowany do pokonywania dużych odległości bez tankowania, a także wyjątkowy hybrydowy autobus, który może być napędzana uwodornionym olejem roślinnym (HVO), a w trybie elektrycznym jest cicha i bezemisyjna.

W Hanowerze Scania jest pokazała autobus Scania Citywide LE, hybrydowy autobus do pracy na liniach miejskich, podmiejskich i międzymiastowych. Zwiedzający mogą również oglądać zasilany gazem pojazd Scania Interlink LD. Jest to pierwszy w historii autobus z podłogą na normalnej wysokości, z napędem wyłącznie na gaz.

Autobus został wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów Scania Opticruise, przyczyniającą się do obniżenia zużycia paliwa i doskonale sprawdzającą się na liniach podmiejskich i międzymiastowych.

Ponadto zaprezentowano autokar Scania Touring HD z 450-konnym silnikiem Scania, wyposażonym wyłącznie w SCR i zoptymalizowanym pod kątem niskiego spalania.

? Podczas targów przedstawiamy niezwykle bogatą ofertę, która jasno wskazuje, że dla branży stojącej przed nowymi wyzwaniami, możemy zaoferować optymalne rozwiązania dostępne tu i teraz ? komentuje Klas Dahlberg, Senior Vice President, Scania Buses and Coaches.

Podczas IAA nie mogło zabraknąć rozwiązań telematycznych Scania i powiązanych z nimi usługi, tworzących "ekosystem" wspierający klientów w maksymalizacji zysku. Ich kluczowym elementem są programy obsługowonaprawcze z dynamicznymi kontraktami serwisowymi, które zapewniają każdemu pojazdowi właściwą obsługę, bazującą na rzeczywistych warunkach eksploatacji.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
IAA
Scania
targi
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....