TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Kiel i nowy fotel Citos [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.10.2016 15:05:03
Wizualizacja producenta.

W Hanowerze o nowych siedzeniach i trendach na autobusowym rynku rozmawialiśmy z Andrzejem Mielcarkiem z firmy Kiel Polska. Mamy też "fotelowe" zaproszenie na targi w Kielcach. Zapraszamy na film:

Firma Kiel GmbH obchodziła w zeszłym roku 70. rocznicę istnienia i jest jednym z wiodących producentów systemów siedzeń do pojazdów użytkowych i publicznego transportu pasażerskiego w Europie. Opierając się na doświadczeniu, wiedzy i innowacyjnych pomysłów, Kiel rozwija i produkuje siedzenia, które cały czas wyznaczają trendy w zakresie jakości, wydajności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

Na IAA 2016, Kiel GmbH pokazał nie tylko szeroką gamę produktów, ale także nowe siedzenia z miejskiej serii Citos, czyli wytrzymałe, przyjazne dla środowiska, wszechstronne i niezwykle lekkie fotele. Dzięki specjalnej konstrukcji, każdy moduł siedziska waży tylko 3,9 kg, w tym pianki i tkaniny. Wersja bez tapicerki i tkanin ma wagę tylko 3,4 kg. W rezultacie, firma wspomaga przewoźników na trudnej drodze dalszej redukcji zużycia paliwa, a tym samym emisji CO2.

Modułowa konstrukcja Citos umożliwia zaoferowanie siedzenia w różnych wersjach - od wersji pełnej z tworzywa sztucznego po luksusowe wersje tapicerowane . Do tego dochodzą dwie szerokości przekroju siedziska (420 mm i 450 mm).

Ponadto Citos jest bardzo wytrzymały, ognioodporny i wyposażone w zabezpieczenie wandalizmu. Minimalna liczba części zamiennych sprawia, że jest to produkt prosty w utrzymaniu. Jego ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort pasażerów, a jego nowa koncepcja ramy zmniejsza ryzyko obrażeń w razie wypadku.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Kiel
IAA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....