TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Hankook z AL22, Scania i FlixBus
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.09.2016 13:59:47
IAA 2016: Hankook z AL22, Scania i FlixBus

Podczas tegorocznej edycji targów pojazdów użytkowych IAA firma Hankook pokazała opony do autobusowego transportu dalekobieżnego na rynek europejski. Równolegle podpisano ważne umowy. Jedna z FlixBus, co na pewno jest tematem bardzo rozwojowym, zaś druga ?bardzo prestiżowa - z Scania. Hankook będzie dostawcą OE dla autobusów i ciężarówek Scania w przyszłości. Start od listopada 2016 r.

Podczas IAA swoją premierę mała nowa opona do autobusów dalekobieżnych. Przewidziawszy rosnące znaczenie dalekich podróży autobusowych i związane z tym zapotrzebowanie na zaawansowane technologicznie opony z tej kategorii, firma Hankook wprowadza na rynek europejski nowe ogumienie - Hankook SmartTouring AL22.

Do wszystkich osi

AL 22 zapewnia komfort jazdy i toczenia, koncentryczność, niski poziom hałasu oraz, jak przystało na ogumienie marki, optymalne opory toczenia i powolne zużycie. Efekt końcowy? Efektywne podróżowanie.

Opony SmartTouring AL22, dostępne w rozmiarach 295/80R22,5 i 315/80R22,5 już od momentu premiery, pasują do wszystkich osi autobusów dalekobieżnych. Klaus Krause, wiceprezes i dyrektor Europejskiego Centrum Rozwoju w Hanowerze, dodaje: "Podczas opracowywania linii SmartTyre szczególnie skoncentrowaliśmy się na komforcie prowadzenia i toczenia oraz na wydajności jazdy do przodu. Parametry opony SmartTouring AL22 zapewniają w czasie podróży maksymalną wygodę pasażerom, ale też znacząco zwiększają komfort prowadzenia i kierowania pojazdem dla kierowców pokonujących długie trasy".

Kontur osnowy w modelu SmartTouring AL22 gwarantuje dobrą charakterystykę zawieszenia i przyczynia się do ostrożnej jazdy. Wzdłużny, pięciożebrowy profil z zamkniętym, solidnym żebrem środkowym zapewnia idealne, stałe parametry jazdy na wprost. Specjalne lamele multi 3D pozwalają uzyskać zarówno dobrą przyczepność, jak i niezrównaną skuteczność hamowania. Stopkę opony SmartTouring AL22 opracowano z myślą o łatwości ponownego bieżnikowania. Ponadto nowy kontur pozwolił uzyskać dokładną sztywność połączenia z obręczą, co skutkuje doskonałą koncentrycznością i komfortem podróży.

Pojedyncze warstwy osnowy nowego modelu SmartTouring AL22 ułożono w taki sposób, aby zmniejszyć ilość wytwarzanego ciepła w porównaniu z tradycyjnym ogumieniem. W rezultacie nie tylko zmniejszono opory toczenia, co pozwala oszczędzić paliwo, ale też znacząco wydłużono żywotność.

Ograniczenie wytwarzania ciepła i mniejsze zużycie paliwa oferowane przez opony Hankook SmartTouring AL22 uzyskano nie tylko dzięki strukturze osnowy, ale też za sprawą mieszanki bieżnika. Specjalne cząsteczki sadzy o większej objętości i szczególnie stabilnej strukturze pozwoliły znacznie zmniejszyć straty energii w trakcie poruszania. Te wysoce złożone cząsteczki sadzy gwarantują także większą odporność na ścieranie. W połączeniu z innymi technologiami pomagają zwiększyć przebieg opony SmartTouring AL22 o ponad 17% w porównaniu z tradycyjnymi produktami. Do sprawdzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
IAA
opony
Hankook
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....