TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Hankook z AL22, Scania i FlixBus
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.09.2016 13:59:47
IAA 2016: Hankook z AL22, Scania i FlixBus

Podczas tegorocznej edycji targów pojazdów użytkowych IAA firma Hankook pokazała opony do autobusowego transportu dalekobieżnego na rynek europejski. Równolegle podpisano ważne umowy. Jedna z FlixBus, co na pewno jest tematem bardzo rozwojowym, zaś druga ?bardzo prestiżowa - z Scania. Hankook będzie dostawcą OE dla autobusów i ciężarówek Scania w przyszłości. Start od listopada 2016 r.

Podczas IAA swoją premierę mała nowa opona do autobusów dalekobieżnych. Przewidziawszy rosnące znaczenie dalekich podróży autobusowych i związane z tym zapotrzebowanie na zaawansowane technologicznie opony z tej kategorii, firma Hankook wprowadza na rynek europejski nowe ogumienie - Hankook SmartTouring AL22.

Do wszystkich osi

AL 22 zapewnia komfort jazdy i toczenia, koncentryczność, niski poziom hałasu oraz, jak przystało na ogumienie marki, optymalne opory toczenia i powolne zużycie. Efekt końcowy? Efektywne podróżowanie.

Opony SmartTouring AL22, dostępne w rozmiarach 295/80R22,5 i 315/80R22,5 już od momentu premiery, pasują do wszystkich osi autobusów dalekobieżnych. Klaus Krause, wiceprezes i dyrektor Europejskiego Centrum Rozwoju w Hanowerze, dodaje: "Podczas opracowywania linii SmartTyre szczególnie skoncentrowaliśmy się na komforcie prowadzenia i toczenia oraz na wydajności jazdy do przodu. Parametry opony SmartTouring AL22 zapewniają w czasie podróży maksymalną wygodę pasażerom, ale też znacząco zwiększają komfort prowadzenia i kierowania pojazdem dla kierowców pokonujących długie trasy".

Kontur osnowy w modelu SmartTouring AL22 gwarantuje dobrą charakterystykę zawieszenia i przyczynia się do ostrożnej jazdy. Wzdłużny, pięciożebrowy profil z zamkniętym, solidnym żebrem środkowym zapewnia idealne, stałe parametry jazdy na wprost. Specjalne lamele multi 3D pozwalają uzyskać zarówno dobrą przyczepność, jak i niezrównaną skuteczność hamowania. Stopkę opony SmartTouring AL22 opracowano z myślą o łatwości ponownego bieżnikowania. Ponadto nowy kontur pozwolił uzyskać dokładną sztywność połączenia z obręczą, co skutkuje doskonałą koncentrycznością i komfortem podróży.

Pojedyncze warstwy osnowy nowego modelu SmartTouring AL22 ułożono w taki sposób, aby zmniejszyć ilość wytwarzanego ciepła w porównaniu z tradycyjnym ogumieniem. W rezultacie nie tylko zmniejszono opory toczenia, co pozwala oszczędzić paliwo, ale też znacząco wydłużono żywotność.

Ograniczenie wytwarzania ciepła i mniejsze zużycie paliwa oferowane przez opony Hankook SmartTouring AL22 uzyskano nie tylko dzięki strukturze osnowy, ale też za sprawą mieszanki bieżnika. Specjalne cząsteczki sadzy o większej objętości i szczególnie stabilnej strukturze pozwoliły znacznie zmniejszyć straty energii w trakcie poruszania. Te wysoce złożone cząsteczki sadzy gwarantują także większą odporność na ścieranie. W połączeniu z innymi technologiami pomagają zwiększyć przebieg opony SmartTouring AL22 o ponad 17% w porównaniu z tradycyjnymi produktami. Do sprawdzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
IAA
opony
Hankook

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....