TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

IAA 2016: Gorące nowości od Webasto
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.09.2016 12:44:38
IAA 2016: Klimatyczne nowości od Webasto - Thermo Top Pro 120

Targi IAA w Hannowerze to od wielu lat miejsce spotkań prawdziwych fanów motoryzacji i kolei, specjalistów z dziedziny transportu i logistyki. To właśnie tam można zobaczyć na żywo najnowocześniejsze pojazdy i rozwiązania oferowane przez producentów z całego świata. Wśród wystawców, od wielu edycji tego wydarzenia, jest Webasto, które w tym roku zaprezentuje przegląd nie tylko nowych rozwiązań, ale i usług.

System o wielkiej mocy

Listę nowości Webasto prezentowanych podczas IAA otwierają udoskonalone grzejniki do pojazdów hybrydowych i elektrycznych zasilanych wysokim napięciem ? High-Voltage Heater HVH ? z płynnie regulowaną mocą grzewczą od 0,2 do 10 kW. Urządzenia te pozwalają na bardziej efektywne ogrzanie dużych przestrzeni zarówno w pojazdach dostawczych, jak i w dużych ciężarówkach oraz autobusach.

Grzejniki wodne

Kolejną nowością Webasto są grzejniki wodne Thermo Top Pro 120 oraz Thermo Top Pro 150, które trafią do sprzedaży na początku 2017 roku. Urządzenia zostały wyposażone w czujniki monitorowania spalin i temperatury chłodziwa, system przekazywania wartości temperatury do urządzenia sterującego oraz w automatyczną regulację parametrów pracy w zależności od wysokości n.p.m.. Dzięki temu, moc grzewcza jest zachowana nawet podczas jazdy w wysokie góry oraz w bardzo niskich temperaturach. Nowe grzejniki Webasto są dostępne w dwóch wersjach ? 12 i 15 kW, dlatego mogą być montowane zarówno w minibusach i autobusach, jak i maszynach budowlanych i rolniczych. Kompaktowe wymiary i niewielka waga pozwalają na łatwy montaż podgrzewacza wody również w niewielkich przestrzeniach. Ponadto urządzenia wyróżnia niskie zużycie paliwa i energii oraz wyjątkowo cicha praca.

Webasto Priority Service

Oprócz nowych i udoskonalonych rozwiązań do pojazdów użytkowych, Webasto uczestnikom Targów IAA zaprezentuje także premierową koncepcję usług Webasto Priority Service, czyli szybkiej i fachowej pomocy w przypadku awarii urządzeń. Przyszli Klienci będą mogli korzystać z tych usług w ramach jednego z dwóch pakietów: standardowego i rozszerzonej wersji usługi ? Webasto Comfort, z corocznymi przeglądami stanu urządzenia.

Co istotne, przy wyborze opcji full service, wszystkie koszty poniesione podczas konserwacji lub napraw zostaną objęte gwarancją. Pakiet Comfort będzie dostępny w Niemczech na początku 2017 roku, w kolejnych krajach europejskich usługa zostanie udostępniona do końca przyszłego roku. Usługa Webasto Priority Service będzie dostępna na terenie całej Europy z 24-godziną infolinią obsługiwaną w lokalnych językach.

Wszystkie nowości i przegląd oferty produktów i usług Webasto dostępne będą podczas Targów IAA w dniach 21 ? 23 września, w hali nr 12 przy stoisku B22.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
IAA
Webasto
targi

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....