TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Hybrydowe Enviro400ER z opcją Electric Range
- Opublikowano: 13.01.2020 10:00:20
Hybrydowe Enviro400ER z opcją Electric Range

Alexander Dennis (ADL) ogłosił, że rozszerza najszerszą ofertę brytyjskich autobusów niskoemisyjnych i zeroemisyjnych dzięki nowemu hybrydowemu autobusowi piętrowemu Enviro400ER Electric Range. Enviro400ER, opracowany z BAE Systems, oferuje funkcję zerowej emisji, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla zanieczyszczeń w miastach.

Nowość dla stref zeroemisyjnych

Oparty na seryjnej technologii hybrydowej sprawdzonej w ponad 1 400 autobusach hybrydowych Alexander Dennis w Wielkiej Brytanii, nowy Enviro400ER dostarcza łatwe rozwiązanie do spełnienia lokalnych stref ultra niskiej emisji i zerowych poziomów emisji bez potrzeby drogiej infrastruktury ładowania i bez wpływu na codzienną eksploatację.

Enviro400ER może pracować do około 5 km w trybie elektrycznym, z dokładną odległością zależną od takich czynników, jak czas podróży i profil trasy. Pojazd wykorzystuje system magazynowania energii o pojemności 32 kWh, obejmujący technologię akumulatorów litowo-niklowo-manganowych trzeciej generacji, a także te same elementy, co hybrydowy autobus Enviro400H najnowszej generacji. Akumulatora nie trzeba ładować zewnętrznie, co pozwala uniknąć kosztownej infrastruktury w zajezdniach lub na pętlach.

Opcja Electric Range

Arthur Whiteside, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii w Alexander Dennis, powiedział, że: "Poprawa jakości powietrza jest na porządku dziennym dla wszystkich, a Alexander Dennis wspiera te wysiłki dzięki najszerszej na rynku ofercie autobusów o niskiej i zerowej emisji spalin. Nasza nowa opcja Electric Range oferuje wysoce opłacalny sposób wprowadzenia możliwości zerowej emisji bez konieczności zmiany praktyk operacyjnych".

Ian Wilson, dyrektor ds. rozwoju biznesu w BAE Systems, dodał: "Nasza sprawdzona technologia hybrydowa Electric Range zapewnia innowacyjne i praktyczne rozwiązanie stosowane w tysiącach autobusów na całym świecie. Ten system zapewnia pracę niskoemisyjną wszędzie tam, gdzie pojawia się zapotrzebowanie na strefy czystego powietrza, bez komplikacji i kosztów infrastruktury ładowania".

Brighton & Hove to pierwszy operator autobusowy w Wielkiej Brytanii, który zamówił Enviro400ER. 30 autobusów hybrydowych Electric Range dołączyło już do floty spółki zależnej Go-Ahead Group i kursują na najbardziej zatłoczonej linii nr 5, jadąc w trybie zerowej emisji w centrum Brighton.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autobus
hybryda
Alexander Dennis
Brighton
Wielka Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....