TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Gwarancja bezpieczeństwa w busach. Kiedy w autobusach?
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.06.2020 19:00:42
Gwarancja bezpieczeństwa w busach. Kiedy w autobusach?

W czasie epidemii mikrobusowa platforma Hoper, oferujący przejazdy adres-adres po Polsce i za granicę, wprowadza do swojej oferty unikalne rozwiązanie, Tarczę Hopera.

Ma ona dać gwarancję bezpieczeństwa sanitarnego podróżnym, którzy zaufali firmie.

O co chodzi?

Wielu przewoźników dostosowując się do wytycznych sanitarnych wprowadza procedury mające chronić pasażerów. Hoper idzie jednak dużo dalej – wprowadza "Tarczę Hopera" czyli rozwiązanie finansowe dla pasażerów, które wzmacnia zastosowane środki bezpieczeństwa sanitarnego podczas podróży.

Jeśli pomimo zastosowanego reżimu sanitarnego, podróżujący Hoperem zachoruje na COVID-19, otrzymuje od firmy całkowity zwrot kosztu przejazdu. Warunkiem jest dostarczenie, w ciągu 14 dni od momentu przejazdu, wyników testu potwierdzającego zakażenie.

Dodatkowo, każdy podróżujący Hoperem, który trafi z powodu COVID-19 do szpitala i w ciągu 7 dni od jego opuszczenia, przekaże firmie dowód hospitalizacji, otrzyma dofinansowanie w wysokości do 5000 zł. Nieźle.

Dodatkowa ochrona

W związku z obecnie panującą sytuacją firma wprowadziła szereg rozwiązań i obostrzeń mających na celu ochronę zdrowia podróżujących wobec ryzyka zakażenia koronawirusem.

• Każdy z pasażerów ma obowiązek zdezynfekowania rąk przed podróżą oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, w trakcie przejazdu. Płyn do dezynfekcji rąk dostępny jest w pojeździe.

• Przed podróżą każdy z pojazdów przechodzi dezynfekcję oraz poddawany jest ozonowaniu. Niektóre elementy samochodu (np. klamki) dezynfekowane są także w czasie trwania przejazdu.

• Każdy z pasażerów ma obowiązek podróży w maseczce.

• Kierowcy mają do swojej dyspozycji środki ochronne, w postaci rękawiczek oraz maseczek.

• Przed podróżą każdy z pasażerów zostaje poddany pomiarowi temperatury. Osoby z infekcją lub gorączką nie mogą korzystać z przejazdu.

Więcej tras

Hoper na okres wakacji poszerza swoją ofertę tras nadmorskich. Do tej pory do wielu nadbałtyckich miejscowości prowadziły trzy trasy obsługiwane przez firmę: z Wrocławia przez Gorzów Wielkopolski i Szczecin do wszystkich miejscowości zachodniego wybrzeża aż po Darłówko; z Wrocławia przez Konin i Toruń do Trójmiasta i dalej do Pucka i Karwi oraz z Wrocławia przez Poznań do miejscowości nadmorskich w pasie od Kołobrzegu, przez Dąbki, po Ustkę.

W tym roku także mieszkańcy Małopolski, Śląska i województwa łódzkiego uzyskali możliwość wygodnego przejazdu Hoperem bezpośrednio spod drzwi domu na Pobrzeże Kaszubskie, od Gdańska aż po Karwię. Dodatkowo mieszkańcy Podkarpacia, Lubelskiego, Mazowsza i Kujaw będą mogli cieszyć się w tym sezonie komfortowym i bezpiecznym przejazdem “od adresu do adresu": do m.in. Kołobrzegu, Sarbinowa czy Mrzeżyna.

Hoper, poza przedłużeniem trzech już istniejących tras, planuje uruchomić trzy zupełnie nowe połączenia nad morze na okres wakacyjny. Jedna z nich łączyć będzie rejon Białegostoku m.in. z Kołobrzegiem i Dźwirzynem. Druga trasa przebiegać będzie od Włocławka, w kierunku Szczecina, Międzyzdrojów i Rewala. Ostatnia trasa umożliwi natomiast mieszkańcom Kotliny Kłodzkiej i Opolszczyzny komfortowy dojazd do Trójmiasta, Pucka, Władysławowa, aż do Karwi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
bezpieczeństwo
mikrobus
Hoper

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....