TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Funclub ponownie wybiera Van Hool Altano
Aleksander Kierecki - Opublikowano: 07.05.2015 18:01:06 3 komentarze
Van Hool Altano w barwach BP Funclub

5 lat temu poznańskie Buro Podróży Funclub jako jedno z pierwszych w Polsce nabyło fabrycznie nowe autokary marki Van Hool. Po krótkiej przerwie ? i zakupie dwóch Setr S 431 DT - firma powraca do belgijskiej marki. W marcu br. spółka odebrała dwa autobusy turystyczne w wersji Van Hool Altano TX19 o długości 15 m. Pojazdy wyposażone zostały w silniki Paccar (DAF) Euro 6 o pojemności 12900 cm3 i mocy 460 KM, współpracujące z automatycznymi skrzyniami biegów ZF AS-Tronic. ??Autokary wyróżniają się nowoczesnym designem oraz nową funkcjonalnością ? mówi Bartosz Pussak z Działu Marketingu i PR BP Funclub. ? Zaplanowaliśmy w nich konfigurację siedzeń 64+2 z powiększonymi odstępami między fotelami. Całe wnętrze wykonane jest w firmowych niebiesko-żółtych barwach, a dodatkowo pod każdym siedzeniem zainstalowane zostało gniazdo zasilające 220V oraz port USB.?

Euro 6 lepsze od Euro 5

Autokary spełniają normy bezpieczeństwa zgodne z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Nowe Altano TX19 wyposażone są m.in. w minibar, kuchenki mikrofalową, lodówki, nawigację satelitarną, klimatyzację Hispacold, która zdaniem Funclub jest najlepszą klimatyzacją dostarczaną do autokarów. ??Producent poprawił również przestrzeń w około kierowcy, jest ona bardziej ergonomiczna co znacznie poprawia komfort pracy kierowców" - mówi Bartosz Janowski, główny logistyk BP Funclub. A co z nowymi silnikami Euro 6? ??Po pierwszych miesiącach pracy autokarów mogę stwierdzić, że silniki DAF Euro 6  spisują się bardzo dobrze pod kątem średniego spalania i widać znaczną poprawą w porównaniu do poprzedniej wersji Euro 5. Tym samym potwierdza się dobra opinia o wysokiej ekonomice jednostek napędowych DAF" - przyznaje Maciej Gramza Szef transportu BP Funclub.

Dziewicze rejsy

Van Hool Altano o numerze A17 swoją dziewiczą podróż odbył we Włoskie Alpy, a dokładniej do miejscowości Cortina d?Ampezzo, a  autokar A18 ? swój podróżniczy chrzest przeszedł w narciarskim kurorcie Veysonnaz w Szwajcarii.  ??W myśl naszej dewizy ?Na wakacje luksusowymi autokarami? stałe inwestowanie w bezpieczeństwo i nowoczesność naszej floty jest dla nas priorytetem. Wysoka jakość usług z jaką kojarzą nas nasi klienci, musi być stale podnoszona i jestem przekonany, że za pewien czas w naszych szeregach pojawią się kolejne luksusowe autobusy" - dodaje Bartosz Pussak Manager Marketingu i PR BP Funclub.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Funclub
Van Hool
 • m – 07.06.2015

  Piękne maszyny i solidnie zrobione. Szkoda, że Vanhool nie ma oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce.

 • p – 12.06.2015

  Zbyt wielu klientów to przedstawicielstwo w Polsce by nie miało, zwłaszcza że PolskiBus zaczyna kupować brytyjskie autokary.

 • Eugeniusz Radziewinski 2017-02-18 – 18.02.2017

  Piekne autokary,pirwszym uzytkownikiem Vanhoola ACRON byl przewoznik EUROTOURS-SUCHY BOR kolo OPOLA w 1990r zakupiony.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....