TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

FlixBus cały czas obsługuje powroty z Berlina
InfoBus.pl - Opublikowano: 25.03.2020 10:00:48
FlixBus cały czas obsługuje powroty z Berlina

Mimo granicznych obostrzeń, autobusy FlixBusa nadal operują na kilku liniach łączących Berlin z wybranymi miastami w Polsce, a są to: Berlin-Szczecin, Berlin-Warszawa i Berlin-Medyka.

FlixBus Polska na ten moment obsługuje następujące połączenia międzynarodowe, mające ułatwić powrót Polakom do kraju. To linie:

 • Berlin – Poznań – Warszawa, odjazd 11:10

 • Berlin – Łódź – Warszawa, odjazd 23:40

 • Berlin – Wrocław – Kraków – Medyka, odjazd 23:55

 • Berlin – Szczecin, odjazdy 13:15 (1-6), 21:15 (1-5), 21:00 (sobota), 12:30 i 18:00 (niedziela)

Dynamiczne zmiany

-"W chwili obecnej operacje dla tych połączeń zaplanowane są do 6 kwietnia, natomiast warto zaznaczyć, że w obliczu dzisiejszego rozporządzenia rządowego o ograniczeniu do minimum wychodzenia z domu, sytuacja w najbliższych dniach może ulec zmianie – powiedział Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Połączenia, które można obecnie rezerwować na stronie FlixBus, działają zgodnie z obowiązującym rozkładem. O wszelkich zmianach czy opóźnieniach pasażerowie są na bieżąco informowani.

Aktualny stan

Przypomnijmy, jak aktualnie wygląda siec FlixBusa w Polsce i w ościennych państwach:

 • Polska: Działa komunikacja krajowa i mimo ograniczeń w ruchu międzynarodowym nałożonych przez rząd polski, w dalszym ciągu dopuszcza się przekraczanie granic w celu powrotu do kraju. Dlatego FlixBus nadal operuje na kilku liniach łączących Berlin z wybranymi miastami w Polsce, a są to: Berlin-Szczecin, Berlin-Warszawa i Berlin-Medyka. Prosimy pamiętać o zapoznaniu się z aktualnymi wytycznymi rządu polskiego dot. przekraczania granic

 • Niemcy: Ze względu na ograniczenia podróży nałożone przez rząd federalny Niemiec, FlixBus od 17 marca 2020 r. (godz. 00:00) zawiesił połączenia na terenie Niemiec oraz połączenia międzynarodowe z/do Niemiec do odwołania (poza połączeniami obsługiwanymi przez FlixBus Polska).

 • Francja: Z powodu ograniczeń w podróżowaniu nałożonych przez rząd francuski, FlixBus zawiesił wszystkie połączenia na terenie Francji oraz połączenia międzynarodowe z/do Francji od 17 marca 2020 r. do odwołania.

 • Włochy: Ze względu na ograniczenia podróży nałożone przez rząd włoski, spółka FlixMobility była zmuszona dostosować swoją ofertę i zawiesza obsługę połączeń autobusowych na całym terytorium Włoch oraz wybranych połączeń transgranicznych z/do Włoch. Zmiany obowiązują od 11 marca 2020 r. do 3 kwietnia 2020 r.

 • Czechy / Słowacja: Z powodu ograniczeń w podróżowaniu nałożonych przez rządy Czech i Słowacji, FlixBus zawiesił również swoje połączenia międzynarodowe z Polski do Czech od 14 marca 2020 na 30 dni oraz z Polski na Słowację od 13 marca 2020 do odwołania. Jednocześnie 21 marca FlixBus zawiesił wszystkie połączenia krajowe w Czechach do odwołania.

Jak deklaruje zielona platforma, pasażerowie otrzymają informację w przypadku, gdy dany kurs zostanie odwołany i będą mogli zwrócić zakupiony bilet bez dodatkowych opłat. W każdej chwili istnieje możliwość anulowania kursu tutaj.

-"Przepraszamy za powstałe niedogodności i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy w stanie ponownie dowieźć wszystkich pasażerów do ich miejsc docelowych – deklaruje FlixBus.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
FlixBus
Niemcy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....