TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

EvoBus szkoli kierowców MPK-Łódź
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.03.2015 13:34:04 3 komentarze
EvoBus szkoli kierowców MPK-Łódź

Marka OMNIplus ?odpowiadająca za usługi posprzedażny w sieci EvoBus ?zainaugurowała tegoroczny sezon szkoleniowy na torze firmy Diesel Truck w Strykowie, gdzie w dniach 15-20.02 przeprowadzono trening bezpiecznej jazdy dla 80 kierowców autobusów z MPK-Łódź.Przeprowadzony w lutym br. łódzki trening OMNIplus był częścią kontraktu, jaki w zeszłym roku zawarła spółka EvoBus Polska na dostawę 40 szt. niskopodłogowych autobusów Mercedes-Benz Conecto LF. Wzmocniły one flotę MPK-Łódź pod koniec zeszłego roku, a teraz przyszedł czas na szkolenia. Łącznie trening w Strykowie trwał 5 dni, a zajęcia odbywały się na autobusach Conecto LF MPK-Łódź ?w wersji standardowej i przegubowej. ?Większość kierowców bezbłędnie wykonała wszystkie zadania. Największym dla nas wyzwaniem była eliminacja mocno zakorzenionego pulsacyjnego hamowania. Jak podkreślało wielu uczestników, trening czyni mistrza i tego typu szkolenia powinny odbywać się co roku??podkreślił Norbert Kiepurski, który wraz z niemieckim szkoleniowcem Rainerem Reinbergerem przeprowadził pierwsze w tym roku szkolenie OMNIplus w Polsce.

Marka OMNIplus oferuje szereg usług posprzedażnych dla właścicieli autobusów Mercedes-Benz, w tym także szkolenia doskonalące dla kierowców. Obejmują one trening bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Podczas kursów kierowcy zyskują zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z zakresu przewidywania ryzyka oraz zapobiegania wypadkom. Nabyta wiedza pozwala im na szybką reakcję oraz utrzymanie kontroli nad pojazdem nawet w ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach. Kursanci poznają także sposoby na niskie zużycie paliwa. Optymalny styl jazdy, którego uczą podczas szkoleń trenerzy OMNIplus, pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne nawet o 20%. Wszystkie treningi prowadzą doświadczeni kierowcy instruktorzy, którzy mają za sobą długoletnią praktykę w Niemczech.Oferta szkoleń OMNIplus jest indywidualnie dobierana do potrzeb klienta i obejmuje zarówno jednodniowe, intensywne kursy (na miejscu u przewoźnika lub na specjalnych torach prób), jak i dłuższe treningi, prowadzone na torze Hockenheimring. Podczas praktycznej części szkoleń do dyspozycji uczestników pozostają demonstracyjne autobusy Mercedes-Benz i Setra lub też pojazdy udostępnione przez samego przewoźnika. Ważnym elementem prowadzonych szkoleń jest także szczegółowe informowanie kierowców o funkcjonowaniu i prawidłowym używaniu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, takich jak ABS, ASR, Brake Assist, ESP, ART, ABA czy SPA.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łódź
EvoBus
OMNIplus
trening
  • omni lover – 17.03.2015

    tja.. szczególnie w conecto ABS, ASR, Brake Assist, ESP, ART, ABA czy SPA... Może jeszcze prysznic dla kierowcy? Conecto to najprostsza furmanka na rynku i trwałością nie poraża....

  • – 17.03.2015

  • compleanno – 17.03.2015

    Na specjalnym torze w Diesel Truck - chyba na parkingu specjalnie wynajętym na okoliczność. Ale autorka napisała tak, żeby brzmiało jak na koncern. W praktyce to ładne opakowanie jest puste w środku.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....