TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

e-podróżnik z ofertą dla Europy Wschodniej
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.07.2017 10:20:23 2 komentarze
e-podróżnik z ofertą dla Europy Wschodniej

Użytkownicy portalu e-podróżnik.pl nie tylko zaplanują swoją podróż do Lwowa, Kijowa, Wilna, Rygi, Mińska oraz innych większych i mniejszych miejscowości, ale także szybko i wygodnie kupią bilety. Tak bogata oferta międzynarodowych przejazdów to efekt współpracy e-podróżnik.pl z ponad 100 przewoźnikami ze wschodniego regionu Europy.

-"Oferta ponad 100 przewoźników ze wschodniego regionu Europy znacząco poszerza siatkę połączeń międzynarodowych dostępnych na e-podróżnik.pl. Obecnie podróżujący mogą kupować bilety online na przejazdy autobusowe i door to door realizowane przez blisko 200 przewoźników obsługujących trasy europejskie – mówi Andrzej Soroczyński, Prezes Zarządu firmy Teroplan, właściciela portalu e-podróżnik.pl, i dodaje – Cały czas dołączają nowi."

Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się z pewnością kierunek Ukraina-Polska. Na tej trasie podróżują nie tylko sąsiedzi zza wschodniej granicy, którzy zdecydowali się na pracę lub naukę w naszym kraju. Rośnie także zainteresowanie polskich turystów Ukrainą – krajem na każdą kieszeń, z bogatą historią i ciekawymi zabytkami. Od teraz obie te grupy mają do dyspozycji na jednym portalu bogatą ofertę, składającą się z 215 miast w Polsce i na Ukrainie, w ramach ponad 185 linii.

Mieszkańcy Warszawy mogą także skorzystać z wielu połączeń na Białoruś. W sezonie letnim przewoźnicy oferują połączenia do krajów bałkańskich, na Węgry czy do Bułgarii. Dużym ułatwieniem dla użytkowników portalu zza wschodniej granicy będzie z pewnością możliwości korzystania ze strony w wersji rosyjskiej lub ukraińskiej.

Do końca sierpnia podróżujący na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując na e-podróżnik.pl bilet wystarczy użyć kodu promocyjnego BON15, a zapłacimy 15 zł mniej.

Portal e-podróżnik.pl do 2015 roku był znany jako największa na polskim rynku wyszukiwarka i system sprzedaży biletów online na krajowe połączenia autobusowe i kolejowe. Od ubiegłego roku firma rozpoczęła budowanie współpracy z przewoźnikami międzynarodowymi. Obecnie podróżni znajdą w systemie połączenia realizowane przez duże polskie przedsiębiorstwa przewozowe, takie jak np. PKS Polonus ze swoją trasą do Lwowa czy Jordan jeżdżący do Wiednia, jak i mniejszych przewoźników wożących pasażerów za granicę w systemie door to door – do Niemiec, Holandii, Belgii czy Wielkiej Brytanii.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
epodróżnik
Ukraina
Białoruś
  • Busradar – 10.07.2017

    Ktoś tu mocno sie przestraszył błyskawicznie rosnącego Polskiego Busa i zaczyna panikować. Juz teraz wg raportów strona www.polskibus.com ma kilka razy wiecejodwiedzin niż e-podróżnik, który id dwoch lat ma tendencje zniżkować i coraz gorsze wyniki. Boli ich bycie druga wyszukiwarka i zaczyna sie nerwówka bo kasa odpływa

  • patriotagospodarczy – 11.07.2017

    BUSRADAR dziwne ze wyczuwa się radość w Twoim tonie, Kupuj Polskie - wspieraj Polskie - nawet dobrym słowem

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....