TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

e-podróżnik z ofertą dla Europy Wschodniej
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.07.2017 10:20:23 2 komentarze
e-podróżnik z ofertą dla Europy Wschodniej

Użytkownicy portalu e-podróżnik.pl nie tylko zaplanują swoją podróż do Lwowa, Kijowa, Wilna, Rygi, Mińska oraz innych większych i mniejszych miejscowości, ale także szybko i wygodnie kupią bilety. Tak bogata oferta międzynarodowych przejazdów to efekt współpracy e-podróżnik.pl z ponad 100 przewoźnikami ze wschodniego regionu Europy.

-"Oferta ponad 100 przewoźników ze wschodniego regionu Europy znacząco poszerza siatkę połączeń międzynarodowych dostępnych na e-podróżnik.pl. Obecnie podróżujący mogą kupować bilety online na przejazdy autobusowe i door to door realizowane przez blisko 200 przewoźników obsługujących trasy europejskie – mówi Andrzej Soroczyński, Prezes Zarządu firmy Teroplan, właściciela portalu e-podróżnik.pl, i dodaje – Cały czas dołączają nowi."

Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się z pewnością kierunek Ukraina-Polska. Na tej trasie podróżują nie tylko sąsiedzi zza wschodniej granicy, którzy zdecydowali się na pracę lub naukę w naszym kraju. Rośnie także zainteresowanie polskich turystów Ukrainą – krajem na każdą kieszeń, z bogatą historią i ciekawymi zabytkami. Od teraz obie te grupy mają do dyspozycji na jednym portalu bogatą ofertę, składającą się z 215 miast w Polsce i na Ukrainie, w ramach ponad 185 linii.

Mieszkańcy Warszawy mogą także skorzystać z wielu połączeń na Białoruś. W sezonie letnim przewoźnicy oferują połączenia do krajów bałkańskich, na Węgry czy do Bułgarii. Dużym ułatwieniem dla użytkowników portalu zza wschodniej granicy będzie z pewnością możliwości korzystania ze strony w wersji rosyjskiej lub ukraińskiej.

Do końca sierpnia podróżujący na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując na e-podróżnik.pl bilet wystarczy użyć kodu promocyjnego BON15, a zapłacimy 15 zł mniej.

Portal e-podróżnik.pl do 2015 roku był znany jako największa na polskim rynku wyszukiwarka i system sprzedaży biletów online na krajowe połączenia autobusowe i kolejowe. Od ubiegłego roku firma rozpoczęła budowanie współpracy z przewoźnikami międzynarodowymi. Obecnie podróżni znajdą w systemie połączenia realizowane przez duże polskie przedsiębiorstwa przewozowe, takie jak np. PKS Polonus ze swoją trasą do Lwowa czy Jordan jeżdżący do Wiednia, jak i mniejszych przewoźników wożących pasażerów za granicę w systemie door to door – do Niemiec, Holandii, Belgii czy Wielkiej Brytanii.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
epodróżnik
Ukraina
Białoruś
  • Busradar – 10.07.2017

    Ktoś tu mocno sie przestraszył błyskawicznie rosnącego Polskiego Busa i zaczyna panikować. Juz teraz wg raportów strona www.polskibus.com ma kilka razy wiecejodwiedzin niż e-podróżnik, który id dwoch lat ma tendencje zniżkować i coraz gorsze wyniki. Boli ich bycie druga wyszukiwarka i zaczyna sie nerwówka bo kasa odpływa

  • patriotagospodarczy – 11.07.2017

    BUSRADAR dziwne ze wyczuwa się radość w Twoim tonie, Kupuj Polskie - wspieraj Polskie - nawet dobrym słowem

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....