TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Drugie podejście do reaktywacji autobusowych połączeń na Mazowszu
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.09.2019 17:00:41
Mazowieckie czeka na reaktywację połączeń autobusowych. Z FRPA

Od 12 września do 11 października 2019 r. można składać wnioski na przywrócenie zamkniętych lub utworzenie nowych połączeń autobusowych. Uruchomiony właśnie, dodatkowy nabór wniosków ma za zadanie przeciwdziałanie wykluczeniu komunikacyjnemu, w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz zachęcał do składania wniosków na nowy nabór podczas briefingu prasowego, który odbył się dzisiaj w Mazowieckim Urzedzie Wojewódzkim w Warszawie.

12 września br. uruchomiony został dodatkowy nabór wniosków, o objęcie dopłatą w 2019 roku, ze środków Funduszu, realizacji zadań własnych organizatora w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, przez dopłatę do ceny usługi. Dofinansowanie przyznawane będzie na podstawie ustawy z 16 maja 2019 r. o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Mając na względzie sprawne przekazywanie informacji na temat dodatkowego naboru do jednostek samorządu terytorialnego będących organizatorami publicznego transportu zbiorowego wysłany zostanie list Wojewody Mazowieckiego zachęcający do udziału w projekcie.

Wnioski, które wpłyną w ramach naboru będą rozpatrywane i poddawane korekcie w okresie od 14 do 18 października br. W dniach 21 do 25 października br. zostaną ogłoszone wyniki naboru oraz zawierane będą umowy o dopłatę z organizatorami.

Organizatorzy publicznego transportu zbiorowego od 28 do 31 października br. będą mieli możliwość zawierania umów z operatorami. Pozwoli to na uruchomienie dodatkowych przewozów z wykorzystaniem środków Funduszu od początku listopada.

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
PKS
Mazowieckie
  • Kamil Nowakowski – 13.09.2019

    Zastanawia mnie jedno Czy po tych reaktywacjach kursów PKSowych, bedzie nadal wozili H9tką czy innymi szrotami z niemców? 🤔

  • Sebastian Lk – 13.09.2019

    Mówiąc szczerze, na Mazowszu nie widzę sensu w "rektywowaniu" kolejnych podmiotów. Urząd Marszałkowski ma Koleje Maz. Niech stworzą pion autobusowy - na wzór przewośników japońskich - ii wysyłają pojazdy marki, w ramach publicznych kontraktów.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....