TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Cyber tydzień w InfoBusie. -19% rabatu na reklamy
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.12.2018 08:00:22
Cyber tydzień w InfoBusie. Reklamowy rabat -19%

Ruszamy z kampanią reklamową na rok 2019, dajemy rabaty i zbieramy zamówienia. To będzie nasz 19. rok w branży transportu publicznego w Polsce i stąd 19% rabatu. 

Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo - pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem popularności, od 2006 r. rozpoczęliśmy sukcesywne wprowadzanie kolejnych działów tematycznych: kolejowego InfoRail, tramwajowego InfoTram, lotniczego InfoAir i rowerowego InfoBike.

W 2007 roku stworzyliśmy markę scalającą wszystkie serwisy - TransInfo.pl, która stała się szyldem naszej działalności, a jednocześnie na stronach tego serwisu informujemy o wydarzeniach w zakresie promocji transportu publicznego i systemów biletowych.

Ponad 2 mln Czytelników

Merytoryczny poziom przekazywanych informacji, szeroki zakres tematyki, szybkość reagowania i obecność w mediach społecznościowych powoduje, że z roku na rok portal TransInfo.pl odwiedza coraz więcej Czytelników. W ciągu ostatniego roku osiągnęliśmy wskaźniki na poziomie:

  • ponad 7,8 mln odsłon

  • ponad 5,5 mln odwiedzin

  • ponad 2,1 mln unikalnych użytkowników AUV

Reklamowe wsparcie

Od samego początku swojej działalności portal TransInfo utrzymuje się wyłącznie z reklam. Tutaj składamy podziękowania tym wszystkim firmom, które w ciągu ostatnich 18 lat wsparły nas finansowo i umożliwiły dalszy rozwój.

Dla wszystkich firm i instytucji, które chciałyby promować się na naszych łamach w 2019 roku przygotowaliśmy reklamowy katalog, a w tym tygodniu - do 02.12.2018 włącznie - udzielamy specjalnego rabatu na wszystkie zawarte w nim bannery.

Ile lat - taki rabat. -19%

W tym tygodniu - do 02.12.2018 włącznie - wszystkim nowym klientom oferujemy rabat w wysokości 19% i to na wszystkie reklamy zawarte w naszym katalogu. A jest w czym wybierać. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt - na pewno coś uszyjemy na miarę Waszych potrzeb - i to zarówno w zakresie obecności w InfoBus.pl, jak i we wszystkich naszych siedmiu serwisach.

Na koniec warto podkreślić, że reklamowe wsparcie traktujemy jako formę współpracy medialnej, która obliguje nas do promocji naszych sponsorów i to zarówno na portalu, jak i poprzez inne kanały - video, YouTube, Facebook, Istagram czy LinkedIn.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z reklamą prosimy o kontakt z Aleksandrem Kiereckim, redaktorem naczelnym TransInfo.pl (+48 506037171 / a.kierecki@transinfo.pl)


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....