TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Busworld 2019: Iveco wchodzi z rodziną E-Way [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 26.11.2019 11:00:59
Busworld 2019: Iveco wchodzi z rodziną E-Way [FILM]

Na Busworld Iveco potwierdziło swoje ambicje bycia liderem w zakresie elektromobilności. Firma pokazała pełną e-ofertę oraz premierowy autobus E-Way, który ma pociągnąć do góry całą elektryczną sprzedaż koncernu.

Jak podkreśla Iveco, elektromobilność to DNA marki Heuliez. Od dawna oferuje ona trolejbusy oraz autobusy z napędem hybrydowym. Dlatego koncern CNH - jeszcze przed wprowadzeniem generacji autobusów Euro 6 - podjął decyzję o specjalizacji obu marek: Iveco Bus ma zająć się masową produkcją autobusów i autokarów, a Heuliez produkcją pojazdów z napędami alternatywnymi. Ten nacisk na elektromobilność obejmuje m.in. modernizację fabryki i nowy tor testowy, który został wyposażony w różne systemy ładowania.

Autobusowe zmiany

Teraz Heuliez dostaje jeszcze jeden ważny oręż w rynkowej walce - serię E-Way, która zastępuje dotychczasową rodzinę GX. Nowa autobusowa generacja charakteryzuje się większą elastycznością i została tak zaprojektowana, aby zaspokoić wszystkich przewoźników. Dlatego oferowana jest w trzech różnych wersjach gabarytowych: 9,5 m, 12 m i 18 m.

Na Busworld zadebiutował E-Way w wersji przegubowej o długości 18 m. O autobusie 12-metrowym pisaliśmy w InfoBusie TUTAJ. Zobaczcie, jak ten model wygląda na filmie:


W E-Way klient może wybrać sposób ładowania - od nocnego, wolnego ładowania po szybkie za pomocą pantografu. Maksymalną elastyczność osiągnięto dzięki szerokiej liczbie pokładowych akumulatorów, co oznacza, że ​​pojazd może dokładnie odpowiadać specyficznym wymaganiom klienta dotyczącym zasięgu i nie musi wozić dodatkowych baterii, tracąc ty samym pojemność pasażerską.

Jak podkreśla Iveco, E-Way oferuje komfortową podróż zarówno dla kierowców, jak i pasażerów - bez wibracji i z płynnym przyspieszaniem. do tego dochodzi znane z wersji BRT przestronne, dobrze zaprojektowane wnętrze. Dostępne są też różne poziomy personalizacji wnętrza i nadwozia, z szerokim wyborem materiałów i niestandardowymi aranżacjami przedziału pasażerskiego. To razem - podobnie jak w pojazdach BRT / BHNS - podnosi komfort podróży i przyczyniając się do pozytywnego wizerunku transportu miejskiego.

Pełna oferta

Na Busworld koncern Iveco zaprezentował także pojazdy z najnowszej serii Daily: na stoisku zewnętrznym Daily Tourys i Daily Line NP Hi-Matic do jazdy testowej, a w środku po raz pierwszy Daily Start z zasilaniem na gaz ziemny.

Przypomnijmy, że cała fabryczna seria minibusów Daily obejmuje wersje: Daily Pop, Daily Start, Daily Line i Daily Tourys.Cała ta seria ma zaspokoić wszystkich potrzeb transportu pasażerskiego: od szkolnego minibusu do transportu uczniów poprzez autobus międzymiastowy o największej pojemności pasażerskiej w swojej kategorii po pojazd turystyczny zapewniający przyjemną i wygodną podróż.

Na Busworld obecny był też europejski międzymiastowy bestseler - Crossway Natural Power i zarówno w wersji z niskim wejściem (LE), jak i normalną podłogą.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
elektrobus
autokar
Iveco
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....