TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Busworld 2019: Busprestige z targowym sukcesem [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.10.2019 10:00:24
Busworld 2019: Busprestige z targowym sukcesem [FILM]

Firma Busprestige już po raz czwarty uczestniczyła w targach Busworld Europe, a my przygotowaliśmy na zlecenie polskiego producenta minibusów film z tego wydarzenia.

W tym roku polski producent pokazał w Brukseli dwa minibusy na bazie Mercedes-Benz Sprinter, a mottem firmy na tegoroczną imprezę brzmiało: "buese are our passion". To motto jest ściśle związane z misją firmy Busprestige.

-"Oceniamy, że wybór nowej lokalizacji targów przez organizatora Busworld w Brussel Expo był bardzo trafny. W rozmowach wszyscy nasi klienci wysoko cenili ułatwienia logistyczne, bliskość portu lotniczego w Brukseli oraz szerokie zaplecze hotelowe w Brukseli. To wszystko składa się na sukces i zadowolenie klientów i wystawców tegorocznych targów Busworld - podkreśla Piotr Komosiński, współwłaściciel Busprestige. - Dla nas to były bardzo udane targi. Nowe miejsce, nowa lokalizacja targów Busworld w stolicy Europy jest wyzwaniem i jednocześnie zobowiązaniem do bycia firmą o zasięgu europejskim, a taką jest firma Busprestige - niekwestionowany lider na rynku europejskim w zakresie produkcji busów i minibusów. Wartym podkreślenia jest fakt, że firma Busprestige istnieje na rynku od 2005 rok i posiada 14 doświadczenie na rynku motoryzacyjnym segmentu pojazdów użytkowych minibus i mikrobus."


Dwa modele

Na Busworld na stoisku Busprestige mogliśmy zobaczyć dwa pojazdy na podwoziu Mercedes-Benz Sprinter, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem klientów. Jak informuje firma - stoisko odwiedziło ponad 2000 klientów.

-"W trakcie spotkań, klienci wielokrotnie podkreślali wysoką jakość naszych zabudów, dbałość o detale wykończenia oraz niepowtarzalną kompozycję kolorystyczną zabudowy pojazdu w wersji BP. Exclusive, prezentowaną na stoisku Busprestige. Potwierdzeniem tego sukcesu jest fakt, że pojazd w zabudowie BP.Exclusive został sprzedany na targach już pierwszego dnia oraz zebraliśmy pakiet nowych zamówień na ten tym zabudowy. Targi pokazały nam, że jest zainteresowanie naszymi produktami z nowych rynków europejskich, jakich…. no cóż to tajemnica handlowa. Teraz jest czas aby obietnice przekuć na umowy" - mówi Piotr Komosiński.

Kolejne kroki

Firma Busprestige aktywnie uczestniczy w życiu branży automotive. Obecne targi i seminaria Busworld pokazały, że pojazdy w silnikami elektrycznymi to już nie moda bycia "eco" czy wizja inżynierów, lecz konieczna strategia dla każdej firmy z branży. Dlatego najbliższe lata to dynamiczny trend elektryfikacji pojazdów osobowych i pojazdów użytkowych, także w segmencie MINI.

-"Firma Busprestige jest gotowa na elektromobilność. W tym celu powołaliśmy osobny dział zabudów pojazdów użytkowych o nazwie Busprestige Electric Vehicle. W ramach tego projektu powstawać będą pojazdy użytkowane na platformie pojazdów bazowych z napędem elektrycznym oraz napędem hybrydowym. W tym celu planujemy spotkania z przedstawicielami koncernów Daimler oraz Volkswagen, aby wypracować konfigurację pojazdów bazowych dedykowanych do zabudów użytkowych, transportu osób, w tym osób z ograniczoną sprawnością ruchową - deklaruje Piotr Komosiński.

Ponadto na targach Busworld firma Busprestige zapowiedziała uruchomienie Busprestige Academy. To wewnętrzny projekt, którego celem jest kontynuacja filozofii ciągłego doskonalenia "Continue Improvements" wszystkich działań producenta. W ramach projektu Busprestige Academy będziemy podwyższać kwalifikacje pracowników, współpracować z uczelniami szkół wyższych, w tym Uniwersytet Gdański i Politechnika Gdańska.

-"W tym celu będziemy zapraszać do firmy Busprestige ekspertów z dziedzin zarządzania, produkcji, jakości aby tworzyć niepowtarzalne produkty, wyznaczać nowe trendy a finalnie dostarczać klientom nowy standard produktów i usług - podsumowuje Piotr Komosiński.

Wersja specjalna

Kolejne targi Busworld - w 2021 roku - będą już 5., jubileuszową edycją tych targów dla polskiego producenta. Na tę okoliczność Busprestige zaprezentuje niespodziankę - pojazd w wersji limitowanej o nazwie BUSPRESTIGE LIMITED EDITION 5 BUSWORLD ANNIVERSARY.

Firma wyprodukuje wyłączenie 5 sztuk pojazdów na cały świat w kompletacji, która zostanie przedstawiona na przyszłych targach Busworld 2021.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Busworld
MINI
Mercus
Mercedes

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....