TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Busworld 2017: Volvo wydłuża zasięg swojego elektrobusu [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.10.2017 08:56:29
Busworld 2017: Volvo wydłuża zasięg swojego elektrobusu

Autobus elektryczny Volvo 7900 Electric - produkowany w fabryce we Wrocławiu - będzie miał do wyboru trzy pojemności baterii: 150, 200 i 250 kWh i dwa sposoby ładowania.

Taki pojazd zobaczymy już w tym tygodniu, na targach w Kortrijk. Produkcja pierwszych modeli z nowej generacji autobusów elektrycznych Volvo rozpocznie się pod koniec 2018 r. Dzięki tym zmianom - a przede wszystkim bateriom o większej pojemności - Volvo 7900 Electric zaoferuje większy zasięg - nawet do 200 km.

-"To bardzo ważne wzmocnienie naszej oferty w zakresie elektromobilności, dające naszym klientom maksymalną elastyczność w codziennej pracy. W godzinach szczytu autobusy będą mogły pracować w sposób ciągły, bez zatrzymywania się na ładowanie, a ich akumulatory można będzie doładować poza szczytem. Na krótszych trasach pojazdy będą mogą nawet działać przez cały dzień, z ładowaniem w nocy "- powiedział Håkan Agnevall, prezes Volvo Buses.

Na dwa sposoby

Nowa oferta to nie tylko większa pojemność baterii , ale także dwa sposoby ładowania akumulatorów. Tak jak do tej pory, elektrobus Volvo 7900 Electric można szybko naładować na końcowych końcach trasy za pośrednictwem szybkich ładowarek z odwróconym pantografem (z interfejsem OppCharge). Dodatkowo teraz 7900 Electric może być ładowany też za pomocą kabla CCS - czyli klasyczny plug-in. Co ważne, baterie 250 kWh mogą być ładowanie tylko za pośrednictwem CCS, który jest europejską normą ładowania pojazdów elektrycznych z sieci energetycznej.

- "Miejscy operatorzy mogą wybrać sposób ładowania, który najlepiej pasuje do każdej konkretnej okazji. Na przykład CCS nadaje się do ładowania dużej mocy, gdy autobus jest zaparkowany w zajezdni " - powiedział Johnny Lidman, product manager w Volvo Buses.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
elektrobus
Volvo
Busworld
bateria
ładowarka
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....