TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Busworld 2015: MAN z szeroką ofertą
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.09.2015 17:59:35
MAN na Busworld 2015 - MAN Lion`s Intercity

Tradycyjnie niemiecki koncern weźmie udział w październikowych targach Busworld 2015 w Kortrijk. Firma pokaże m.in. możliwości swojego Centrum Modyfikacyjnego w Plauen, zmodernizowane autobusy miejskie oraz debiutanta ? Lion`s Intercity. Głównymi hasłami wiodącymi stoiska MAN w Kortrijk będą efektywności i bezpieczeństwo.

Miejskie modernizacje

Oczywiście nasza uwaga będzie przede wszystkim skupiona na niskopodłogowych pojazdach miejskich, które powstają w polskich zakładach MAN ? w Sadach i Starachowicach. W ciągu ostatnich trzech lat MAN konsekwentnie optymalizuje ten produkt, aby zaoferować swoim klientem możliwie jak najwyższą jakość oraz efektywność, co wg MAN oznacza przede wszystkim większą liczbę przewożonych pasażerów, jak również znacznie niższe zużycie paliwa. Aby osiągnąć ten efekt niemieccy konstruktorzy zastosowali rozmaite środki, aby przede wszystkim zmniejszyć masę własną pojazdów oraz jeszcze bardziej wykorzystać układ napędowy z normą Euro 6. Dlatego w Kortrijk będziemy mogli po raz pierwszy zobaczyć egzemplarze Lion`s City z takimi nowymi funkcjami, jak: system start-stop dla biegu jałowego, zmodyfikowane oprogramowanie do automatycznej skrzyni biegów ZF EcoLife czy nowa dwustopniowa sprężarka. Kolejnym premierowym komponentem w Lion`s City będą drzwi do autobusów miejskich MAN, które zdaniem firmy zagwarantują teraz lepszą eksploatację w codziennych warunkach.

MAN zmodernizował również swoja miejską rodzinę pod kątem miejsce pracy kierowcy. Firma jest jednym z pierwszych producentów autobusów miejskich, który do swojej standardowej oferty wprowadził nową generację foteli ISRI NTS2, gdzie szczególny nacisk położono na komfort i ergonomię. Najważniejsze cechy nowego siedziska to podparcia lędźwiowe, regulacja 3D i klimatyzacja fotela.

Międzymiastowy debiut

Targi Busworld będą również pierwsza wystawą, gdzie zadebiutuje najnowszy autobus międzymiastowy MAN ? Lion`s w Intercity. To będzie dla tego modelu premiera na międzynarodowych targach autobusów. Pojazd ten wyróżnia uniwersalność zastosowania ? Lion`s w Intercity zarówno dobrze sprawdzi się na dalekobieżnych liniach, jak i na krótkich, szkolnych kursach. Łączy on w sobie komfort z funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Model Lion`s w Intercity charakteryzuje się też niskim wskaźnikiem TCO. Zawdzięcza to zarówno lekkości konstrukcji, jak i dobrej aerodynamice oraz podatności serwisowej. To razem przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji.

Turystyczne modyfikacje

W Kortrijk MAN będzie przekonywał europejskich klientów także do swojego nowego Centrum Modyfikacji Autobusów (Bus Modification Center ? BMC) w Plauen, które powstało na bazie przeniesionej do Turcji fabryki autokarów marki Neoplan. Ma ono spełniać nawet najbardziej wymyślne życzenia klientów i to w zakresie wszystkich oferowanych autobusów i autokarów. Próbkę swoich możliwości Centrum zaprezentuje w wystawowym Neoplanie Cityliner, który wyróżniać się będzie indywidualnym wnętrzem zaprojektowanym właśnie przez BMC. Ideą tej salonki jest wysoki komfort podróży połączony z pełną komunikacją w drodze. Autokar zaoferuje również specjalny system światła i dźwięku, zaprojektowany specjalnie pod wersję Cityliner.

I na zakończenie ? rodzynek w ofercie Neoplana ? piętrowy model Skyliner, który w specjalnej, targowej wersji połączy w sobie dwie funkcje: komunikacyjną ? na górnym pokładzie oraz towarzyską ? na dolnym pokładzie, gdzie znajdzie się eleganckie bistro (w kształcie litery L) z w pełni wyposażoną kuchnią oraz 18 siedzeń, w tym cztery pary siedzeń ustawionych frontem do siebie. To trzeba będzie zobaczyć!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MAN
Neoplan
Busworld

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....