TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Baza MZK Wejherowo jak nowa [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.12.2015 18:35:39
Baza MZK Wejherowo jak nowa

Prezentujemy film, jak bardzo zmieniła się ? oczywiście na plus ? siedziba Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo. Remont budynku rozpoczął się 1 lipca br. Zmodernizowano Biuro Obsługi Klienta, gdzie m.in. prowadzona jest sprzedaż elektronicznych biletów. Nowy wymiar zyskały też pomieszczenia biura MZK, w tym biuro Zarządu.

Warto dodać, że to nie jedyna inwestycja komunikacyjna w pomorskim mieście. Od 1 stycznia 2016 roku linia nr 8 kursująca od szpitala do Redy będzie wjeżdżać każdorazowo na osiedle Fenikowskiego. Z kolei od 9 maja przyszłego roku powstanie nowa linia nr 6, która połączy dzielnicę Przemysłową ze Śmiechowem Północ. Nowa trasa będzie kursować od ul. Granicznej poprzez ul. Lelewela i Chopina do Szpitala Specjalistycznego, a następnie przez os. Kaszubskie i ul. Necla poprowadzi do ronda przy skrzyżowaniu z ul. Chmielewskiego, gdzie będzie przystanek końcowy.

- "Nowe rozwiązania komunikacyjne będą dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Cieszę się, że możemy łączyć różne części Wejherowa poprzez linie MZK" ? powiedział prezydent Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt.

Aby sprostać nowym wyzwaniom komunikacyjnym, MZK cały czas inwestuje w tabor. W tym roku spółka nabyła dwa niskopodłogowe autobusy miejskie marki Solaris, w tym pierwszy w Polsce egzemplarz Nowego Urbino 12. Jego oficjalne przekazanie miało miejsce 14 października 2015 przed ratuszem.W uroczystym wprowadzeniu nowego autobusu do eksploatacji uczestniczyli m.in. Hubert Kołodziejski ? przewodniczący Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej, Adam Milewski ? dyrektor sprzedaży Solaris Bus & Coach S.A. oraz radni miejscy i władze miasta.

Prezes MZK Sp. z o.o. Czesław Kordel powiedział, że nowy pojazd posiada wiele innowacji. W porównaniu do dotychczas eksploatowanych autobusów tej marki ogólnie jest lepszy, wygodniejszy i cichszy. Posiada przede wszystkim nowy układ nadwozia, inne oświetlenie, szersze i wyższe drzwi. Jest cichszy o 5 decybeli od poprzedników i w pełni klimatyzowany. Ponadto spełnia normy Euro 6.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Wejherowo
Solaris
Nowy Urbino
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....