TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

BAE Systems w Polsce. Z Solarisem
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.09.2016 10:17:04 2 komentarze
Soalris Urbino 12 Hybrid z układem BAE Systems

Amerykański koncern BAE Systems rozszerza swój globalny zasięg na rynku napędów elektrycznych - dzięki umowie z polską firmą Solaris Bus & Coach S.A. w zakresie napędów do autobusów hybrydowych Nowe Urbino 12 Hybrid. Przypomnijmy, że światowa premiera tego modelu będzie miała miejsca za niecałe dwa tygodnie, podczas targów IAA 2016 w Hanowerze.

Dlaczego BAE?

Seryjny elektryczny układ napędowy BAE Systems przyciąga operatorów autobusów ze względu na możliwość ograniczenia pracy na biegu jałowym na przystankach przy użyciu opatentowanej technologii stop/start. Dodatkowe źródło zasilania (Accessory Power System) produkcji BAE dostarcza niezbędną energię elektryczną, której będzie potrzebował autobus podczas przystanku, aby utrzymać działanie wszystkich urządzeń, takich jak wspomaganie kierownicy, sprężanie powietrza, klimatyzacja, a nawet ogrzewanie przy niskich temperaturach.

Każdego roku autobusy miejskie napędzane przez elektryczne systemy BAE Systems przewożą ponad miliard pasażerów, oszczędzając przy tym trzynaście milionów galonów (prawie 50 milionów litrów) paliwa i zapobiegając uwolnieniu do atmosfery ponad 150 tysięcy ton CO2.

-?Wraz z Solarisem, jednym z wiodących producentów autobusów w Europie, jesteśmy gotowi poszerzyć naszą europejską bazę klientów? - powiedział Steve Trichka, wiceprezes i dyrektor generalny Power and Propulsion Solutions w BAE Systems. - ?Nasz elektryczny układ napędowy będzie teraz oferowany za pośrednictwem siedmiu producentów autobusów na całym świecie ? czterech w Ameryce Północnej i trzech w Europie, włączając Solarisa?.

BAE w Poznaniu

Globalna flota autobusów wyposażona w seryjny napęd hybrydowy BAE Systems przekracza obecnie 6 000 pojazdów, operując w takich miastach jak Londyn, Paryż, Boston, Seattle i Hong Kong. Metropolie używają technologii hybrydowo-elektrycznych i elektrycznych, aby obniżyć poziom szkodliwych substancji i hałasu.

Umowa z Solarisem umocni dotychczasową obecność BAE Systems w Poznaniu. Dział Applied Intelligence firmy dokonywał już inwestycji w tym mieście, koncentrując się na informatycznych rozwiązaniach dla zarządzania ryzykiem, zapobiegania oszustwom i kontroli przestrzegania prawa. Od 2013 roku firma podwoiła zatrudnienie w tym regionie i obecnie w poznańskiej siedzibie pracuje ponad 80 osób. Zespół składa się z inżynierów, twórców produktów, a także personelu obsługi zajmującego się wdrażaniem i wsparciem produktów dla klientów.

-?Opierając się na udanych relacjach w Polsce, BAE Systems chce rozwijać swoją działalność wraz z Solarisem i dostarczać rozwiązania przyczyniające się do zapewnienia czystego powietrza, na których skorzystają zarówno polska gospodarka, jak również jej społeczności i ich otoczenie? ? podsumował Steve Trichka.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Solaris
hybryda
BAE
IAA
targi
  • Vickers – 08.09.2016

    BAE Systems proszę Autora to koncern brytyjski a nie amerykański. Nazwa to skrót od słów British AErospace. W przypadku wątpliwości polecam Google.

  • TomTom – 09.09.2016

    Mylące może być to, że HybriDrive powstaje w USA.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....