TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autosan z umową w Starogardzie. 11 x MIDI
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.10.2017 12:13:40 18 komentarzy
Autosan z umową z Starogardem. 11 x MIDI

Od połowy 2018 roku po ulicach Starogardu jeździć będzie 11 nowych Autosanów. To efekt podpisanej 12 października br. umowy przez prezydenta miasta, Janusza Stankowiaka z prezesem zarządu spółki Autosan, Michałem Starchurą.

To, że w Starogardzie przybędzie 11 niskopodłogowych autobusów Sancity 10LF firmy Autosan było wiadome już we wrześniu br., kiedy Miejski Zakład Komunikacji w imieniu Gminy Miejskiej rozstrzygnął przetarg na ich zakup. Spośród trzech nadesłanych ofert najkorzystniejsze warunki zaoferowała właśnie Firma z Sanoka, o czym pisaliśmy TUTAJ

Autosany będą kosztować ponad 11 mln zł, ale miasto zapłaci tylko 1,35 mln. zł. Podatek VAT z tytułu zakupu pojazdów zostanie miastu zwrócony, a 85 % kosztów kwalifikowanych pokryje Unia Europejska, która dofinansowuje projekt pn. "Budowa i skomunikowanie węzła integracyjnego w Starogardzie Gdańskim", w ramach którego miasto zakupiło autobusy.

Z wypowiedzi przedstawicieli władz miasta wynika, że są zadowoleni z wyniku przetargu. Podkreślają, że do Starogardu trafi dobry, polski produkt za dobrą cenę. Ważne dla nich jest, że Autosan to zarówno tradycja jak i nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne.

MIDI bestseller - Sancity 10LF

Autobusy, które wjadą na ulice naszego miasta w pierwszej połowie przyszłego roku, będą miały 10,5 m długości i 2,55 m szerokości. Maksymalnie zmieści się w nich 87 osób, w tym min. 21 pasażerów będzie podróżować na miejscach siedzących. Wyposażone będą w trzy pary drzwi w układzie 2-2-2 oraz automaty do kupna biletów. Autobusy będą klimatyzowane na całej przestrzeni pasażerskiej, a kolejne przystanki zapowiadane głosowo. Wszystkie pojazdy pracować będą na silniku czterosuwowym, 6-cylindrowym, chłodzonym cieczą, z zapłonem samoczynnym, który spełnia normę czystości spalin Euro 6.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
umowa
Autosan
MZK Starogard
MIDI
 • Łukasz – 13.10.2017

  Dobry produkt... zapraszam do Warszawy i zobaczcie jak sie tym jeździ.

 • info – 13.10.2017

  Łukasz, ze spotkaniem Sancity10LF w Warszawie będziesz miał mały problem. Nikt w rejonie takich nie ma.

 • Łukasz – 13.10.2017

  I widzisz to się nazywa czytać ze zrozumieniem. Stawiam sobie jedynkę.Dzięki @info za czujność.

 • Tylko AUTOSAN – 13.10.2017

  Budująca wiadomość!! Autosan idzie jak burza. Nowa Sol x 4 x 12, Rzeszów x 10x12 +1x12 CNG + 1x12LF, Biała Podlaska x 2, Marco Polo 6x10+ 6x12. Do tego 6x 10LF Stalowa Wola , 2 x Mini Mielec , pks Elbląg i wiele innych w trakcie rozstrzygniecia. BRAWO

 • :) – 13.10.2017

  Lepsze to aniżeli ten wyrób, który powinien pole orać :)

 • pawel678 – 14.10.2017

  Brawo Autosan. Gratuluje.Powoli do przodu.

 • PIS – 14.10.2017

  I Pan Prezesik spija "śmietankę" :)- Człowiek Sukcesu hahahahaha

 • san – 14.10.2017

  Dla tych co tak krytykują Autosan. Pamiętam jak jakieś kilka lat temu może więcej jak kilka, podobne sytuacje miały miejsce jak te, z linka, a teraz się to powtarza. Zakochani w niemieckiej marce, to dla was: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/pozar-autobusu-w-jerzmanowicach-na-trasie-krakow-olkusz-zdjecia,12579666/

 • dociekliwy – 14.10.2017

  Czyżby urzędnicy chcieli się podlizać PIS, że kupili ten szmelc?

 • MichalK – 15.10.2017

  dociekliwy - a chociaż widziałeś Sancity na żywo, lub jechałeś pojazdem z najnowszych roczników że tak się wypowiadasz? W Warszawie jeździły Sancity 10 i 12 na testach i nie zauważyłem żeby były gorsze pod żadnym względem od innych marek.

 • MichałR – 15.10.2017

  bo dociekliwego co najwyżej szmelc robił ale zamiast spuścić się w klozet spuścił się w jego matkę i na tym polegał jego życiowy błąd...

 • ? – 15.10.2017

  @san: co ma do tego ten spam?

 • xyz – 15.10.2017

  Autosan ma to do siebie, że nie rozleci się jak Ursus. A małe Autosany w Warszawie w firmie EEC mimo kiepskiego serwisu nawet nieźle się sprawują.

 • Pasażer – 15.10.2017

  Małe Autosany mają wibracje większe niż Ursus C-330!!! Jak masz słabe plomby w zębach - nie wsiadaj!

 • Poduszki siknika – 15.10.2017

  A poduszki pod silnikiem to ktoś kiedyś zmieniał w nich? Czy tylko wio byle do przodu? A później pisanie ze autobus zły? Może kierowcy i warsztat nie wyrabiają?

 • mietek – 16.10.2017

  Panowie to jak EEC eksploatuje autobusy większość z nas wie ale nie w tym przypadku nie chodzi o zaplecze techniczne a o produkt który z góry podatny jest na drgania silniki małe 4 cylindrowe zawieszenie emitują drgania wiadomo o tym od zalania dziejów , zawieszenie zespołu napędowego w autosan również do najlepszych nie należy tak więc drgania w warszawskich autosanach EEC to wypadkowa złych rozwiązań aby to naprawić należy chcieć istnieją przecież rozwiązania pozwalające na zażegnanie tematu drżących autobusów ale to kosztuje ;)

 • RK – 17.10.2017

  Autosan Sancity 9LE to najgorsze dziadostwo jakie kiedykolwiek mogło powstać, dosłownie wszystko wibruje, w zimie praktycznie zero ogrzewania, i to ma być ten niby skok w przyszłość. Stary poczciwy Autosan H9 to przy tym Sancity niby tak przez niektórych zachwalanych to prawdziwy "Mercedes". Kto nie wierzy zapraszam na jazdę próbna do Krosna, bilet dzienny cały tylko 5 zł.

 • mechanik – 19.10.2017

  @RK To konstrukcja z Jelcza, a poza tym nie znasz nowych 9LE, więc po co pierniczysz głupoty.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....