TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

TransInfo

InfoRail

Autosan na testach w Jarocinie
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.10.2017 09:49:58 24 komentarze
Autosan na testach w Jarocinie

Od wczoraj po ulicach Jarocina jeździ nowy autobus - testowy Autosan Sancity 12 LF. Autobus będzie kursował codziennie na trasach linii nr 9, 6 i 3 a w następnym tygodniu będzie obsługiwał linię nr 7 i 8 oraz "15" do Książa Wielkopolskiego.

-"Testowy autobus będzie kursował po Jarocinie od 5 października do 13 października. -"Obecnie jeździ na liniach numer 9, 3 oraz 6. W przyszłym tygodniu oprócz linii typowo gminnych będzie również testowany na dalszych trasach, m.in. na "15" do Książa Wielkopolskiego – mówi Paweł Łakomy z Jarocińskich Linii Autobusowych.

Testowy Autosan to autobus niskopodłogowy o długości 12 metrów. Ma 31 miejsc siedzących i 67 stojących. Pojazd ten spełnia normy emisji spalin Euro 6.

-"W poręczach autobusu zamontowane są porty USB, które umożliwiają podróżnym doładowanie telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych w czasie podróży – podkreśla Paweł Łakomy.

W najbliższych dwóch latach Jarocińskie Linie Autobusowe chcą zakupić 10 przyjaznych dla środowiska autobusów. W tym roku JLA planuje odświeżyć tabor zakupem dwóch pojazdów, kolejnych 8 pojawi się w 2018 roku. I dlatego przewoźnik testuje dostępne na rynku konstrukcje.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
test
JLA Jarocin
Autosan
 • bolo – 06.10.2017

  czemu nic nie piszecie o wyniku przetargu na midiki w Tarnowie

 • * – 06.10.2017

  i Stalowej Woli

 • istne szaleństwo – 06.10.2017

  W Jarocinie dzieją się różne rzeczy, np. wysyła się dzieci na Smoleńsk:http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/a/jarocin-starosta-wyslal-szkoly-na-smolensk,10631148/albo testuje się Autosana...

 • Stachu – 06.10.2017

  W Tarnowie otwarcie ofert na midi przesunięto na 19 X. Jest info na TED

 • nauczyciel – 06.10.2017

  Istne szaleństwo językowe , po polsku piszemy i mówimy : " do Smoleńska " ! Proszę się więcej uczyć .

 • www – 06.10.2017

  @nauczyciel Nie chodzi o miasto, a film. Kiepsko nie umieć i uczyć nasze dzieci:-(

 • Rzeszów News – 06.10.2017

  MPK Rzeszów kupiło w dniu dzisiejszym Autosana SanCity 12 CNG

 • @nauczyciel – 07.10.2017

  "do Smoleńska"? czyli idziesz do kina do Matrix? oddawaj dyplom nauczyciela i to szybko!

 • @Rzeszów News – 07.10.2017

  A co mieli zrobić? Muszą wspierać ten złom bo są z Podkarpacia

 • Rzeszów news – 07.10.2017

  Po pierwsze nie muszą tylko chcą :)Po drugie to nie jest złom tylko normalny autobus który co dziwne i oczywiście na plus przejechał całe testy bez najmniejszego problemu :) A to jeśli chodzi o autobusy prototypowe zasilane CNG nie jest oczywiste:( Gratulacje dla Autosana za dobry produkt:)

 • Niktos – 08.10.2017

  Do"istne szalenstwo" interesujące. ... można bezkrytycznie łykać i finansować z budzetu bzdety o gender, tolerować zboków sypiajacych z kozami, czy uj wie z czy, ale wizyta dzicie na filmie "Smolensk" wzbudza tak wielki kwik...widać, nie miał okazji go widzieć, ale aspirujesz - jak widzę młodys wykszalconys z wielkiego miasta ;-)

 • Takie są fakty Rzeszów nius i Niktoś – 08.10.2017

  Tylko szaleńcy wierzą w zamach w smoleńsku, a indoktrynacja dzieci tym syfem to po prostu zbrodnia na społeczeństwie! Zakup szmelcu z Sanoka to rozrzutność i brak rozsądku po prostu. Nie kłam, że Autosan przeszedł testy bez problemów bo to nie możliwe, jak wygrana Syreny w wyścigu z Porsche. Ustalmy jedno i nie zmieniajmy już narracji: AUTOSAN TO SZMELC.

 • () – 08.10.2017

  Ty też jesteś SZMELC

 • . – 08.10.2017

  Autosan przeszedł test bez problemów

 • Do kropki – 08.10.2017

  Masz rację - przeszedł - test spryskiwacza szyb: zadziałał. Ale na linie to bym już nie ryzykował!

 • . – 08.10.2017

  Skąd w Was tyle jadu w stosunku do Autosana? Obrażacie firmę i jej pracowników. Że starają się ocalić firmę to źle? A jak ktoś pochwali ich produkt to wylewacie swój jad w komentarzach. Ludzie cieszcie się że Polska firma się dźwiga.

 • cimny lud – 08.10.2017

  Autosan doskonale wypada we wszystkich testach !!! Szczególnie przychylne opinie ma ostatnio wśród prywatnych przewoźników o czym pewnie większość malkontentów, ktorych swiat kończy się na cypryjsko-niemieckim Solarze, przekona się już niedługo !!! Brawo Autosan !!!

 • Bez jaj!!! – 09.10.2017

  Ile razy będziemy podatnicy będą płacić za ratowanie Autosana???

 • Śmiechu z petru – 09.10.2017

  Do bez jaj - podatnicy płacą właśnie za MANa i inne Volva, gdyż firmy te praktycznie nie płacą w PL podatków oraz korzystają z calej masy preferencji.

 • Rzeszów news – 09.10.2017

  Tak się zastanawiam czy jak by jednemu z drugim gamoniowi przyebal mocno w łeb to przestali by pisać głupoty i denerwować ludzi z branży autobusowej którzy chcą coś normalnego napisać w temacie wrr Tak gamonie Autosan CNG przejechał całe testy w Rzeszowiebez najmniejszego problemu technicznego.

 • Fakty – 09.10.2017

  Autosan ma ciągle straty od lat wiec nie płaci wcale podatków. Gdyby nie publiczne pieniądze z państwowych firm zbrojeniowych to by nie istniał. Nikt prawie za darmo nie chciał tego trupa a z kasy PGZ poszło kilkadziesiąt milionów. W tej firmie nie ma kultury technologicznej, robi bez jakości i powoli. Jest też zżarta zarazą związkową. Niech lepiej robią kuchnie polowe dla wojska bo to prosta robota...

 • UN – 09.10.2017

  Czyli co zaorać Polska produkcje zamiast pomóc i cieszyć się z mercedesa który po gwarancji zabija cenami części , i helmuty się cieszą :( Mamy trzech producentów polskich ( Autosan ,Ursus i Solaris ) i powinniśmy ich wspierać, ale podziały wewnętrzne są u nas modne więc dlaczego nie radować Niemców :(

 • ZBoWiD – 11.10.2017

  Tylko Żydzi sobie pomagają na wzajem. Polacy się wyrzynają i donoszą na siebie. Tak było jest i będzie.Jeżeli faktycznie Autosan weźmie się do roboty i zacznie robić dobrej jakości autobusy to może zająć na rynku miejsce Solbusa - dobry i tani, Ale najpierw trzeba by wszystkich związkowców w Sanoku wytopić albo wydusić żeby firmy nie przejedli jak się tylko trochę lepiej zacznie tam dziać. Dlatego nie wierzę w sukces Aurosana, chociaż chciałbym się mylić.

 • qqq – 11.10.2017

  Autosan 12LF CNG, już na ulicach. Otrzymał numer boczny #900. Jeszcze nie został przerejestrowany i dalej ma biały lakier

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....